4. část ukázky z knihy "The Princess Diaries: To the Nines"

24. února 2008 v 14:17 | Susannah |  Princezna Mia
Nejdřív jsem si myslela, že sem dám celou ukázku z knihy naráz, ale změna plánu.
Tady je čtvrtá a poslední část.
Přeju příjemné čtení a čekání na knížku. :)
Dopředu se omlouvám za jakékoli nesrozumitelnosti, ale dělám, co můžu. O:-)

____________________________________________________________________________
Sobota, 11. září, 10 hodin ráno, doma
No, aspoň teď vím, proč se se mnou Lilly nebaví.
Což mi přijde v mnoha ohledech nefér. Chci říct - hlavně to byla jenom letmá pusa. Za druhé se stejně rozešli už předtím, než jsem ho políbila. A za třetí - NA TO PŘEDSTAVENÍ JSME ŠLI JENOM JAKO KAMARÁDI! Jak by si někdo, kdo je při smyslech, mohl myslet, že CHODÍM s Johnem Paulem Reynoldsem Abernathym Čtvrtým?
Jako on je vtipný a milý a všechno, nechápejte mě špatně.
Ale moje srdce patří Michaelovi Moscovitzovi a vždycky bude.
Navíc to ani nedává smysl. Lilly by měla být moje nejlepší kamarádka... Jak vůbec může věřit něčemu takovému?
Sice je pravda, že jsem tenhle víkend byla na jejího bratra dost hnusná, ale to jenom proto, že jsem si já blbec neuvědomila, jak úžasné to bylo, dokud jsem o Michaela nepřišla.
Ale já se mu OMLUVILA. Je jenom otázkou času (2 hodiny), než dosane můj mail, zavolá mi (bože, prosím), všechno zase urovnáme, on mi pošle zpátky mojí sněhovou vločku a všechno bude zase fajn.
Pokud se nepodívá na Google na noviny a neuvidí ten obrovský článek o mně a Džejpím.
Ale proč by tomu věřil? Nikdy těmhle lžím novinářů nevěřil, když psali o mně a o Jamesi Francovi. Proč by věřil TOMUHLE?
Nevěřil by tomu. Nemohl by tomu uvěřit.
Takže, co má Lilly za problém?
Každopádně nebudu vyšilovat. Je pravda, že v minulosti bych byla kvůli něčemu takovému hysterická, volala bych tátovi a nechala bych ho zavolat naše právníky, aby požadovali odškodné. Asi bych se snažila dostat do samého nitra novin, abych zjistila, kdo ty blbosti napsal - jako kdybych to nevěděla (Grandmére). Zběsile bych mailovala Michaelovi, abych mu vysvětlila, že nic z toho není pravda.
Ale ne teď. Teď jsem na to už moc vyzrálá (pozn. /dospělá), ne jako dřív.
A kromě toho: Už z toho vyšiluju až dost. Jak bych mohla vyšilovat ještě víc? Skoro ani neudržím pero, když tohle píšu, protože mám tak upocené ruce.
Takže... Nechám Lilly vychladnout. jsem si jistá, že když pořádá párty a jsou tam všichni kromě mě (Volala jsem Tině hned potom, co jsem četla ty noviny. Řekla jsem jí, ať na tu párty jde, i když chtěla celý večírek bojkotovat v zájmu solidarity se mnou. Ale vlastně tak trochu potřebuju, aby tam šla, abych zjistila, co o mně říká Lilly. Přísahám, že jestli mě pomlouvá, tak zavolám Federální Komisi Sdělovací Techniky a upozorním je na to, že minulý týden použila ve svém pořádu Bez Příkras několikrát to slovo na S, při popisování toho, co se děje v Iráku.), začnu jí chybět, zavolá a pozve mě taky.
Já potom přijdu, obejmeme se a všechno bude zase v pohodě.
Zatím tady budu sedět a udělám úkol z matiky. Protože jsem poslední týden moc nedávala pozor, takže nemám tušení, co jsme probírali. Vlastně nevím, co jsme probírali ve všech předmětech. To poslední, co potřebuju je vyletět ze střední.
A myslím, že mezitím taky dojím zbytek těch vepřových knedlíků od Sonových Supernudlí.
Protože přesně tak by se dospělá osoba snažila zvládnout situaci.
DVĚ HODINY DO MICHAELOVA PŘISTÁNÍ V JAPONSKU!!!!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kára | E-mail | 4. ledna 2009 v 19:32 | Reagovat

ahoi , přečetla jsem zatim 8 dílů princezniných deníků ale devátý se mi nedaří sehnat. tak pokud jsi přeložila ještě více z této knihy  poslala bys mi je prosím na meil ? byla bych moc ráda.předem děkuju

2 Susannah (šílenec řídící tenhle blog) | Web | 9. ledna 2009 v 22:42 | Reagovat

Kára: Promiň, ale nepřeložila. V obchodech jich je ale spousty, zkus se podívat znovu... To je tak jediné, jak bych ti mohla pomoct... Promiň.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.