Hrdinka říká ano

22. února 2008 v 10:36 | Susannah |  Hrdinka říká ano
Děj druhého dílu série "All American Girl".
Pokud nechcete znát celý děj knihy, protože byste si ji pak skoro ani nemuseli číst, článek nečtěte a přečtěte si radši to, co knize řekla Meg.
Jde o mou vlastní verzi...

__________________________________________________________________________
Druhá kniha se v češtině jmenuje "Hrdinka říká ano" a v angličtině "All American Girl: Ready or not". Samantha Madisonová je zpátky a její kluk David, současně syn amerického prezidenta, ji zve, aby strávila Díkuvzdání s ním a s jeho rodiči, s prezidentem a první dámou, na jejich sídle Camp David. Samantha má od rodičů povolení jet ještě ten den, co se jí David zeptá, ale sama se tam bojí jet, protože je přesvědčená, že David chce aby tam jela proto, aby mohli svůj vztah posunout na další úroveň - vyspat se spolu. Samantha nakonec promluví se svou sestrou a ta jí na případný sex sežene všechno od kondomů až po lubrikační gel či co.
Ale ještě před Díkuvzdáním je Sam v televizi s prezidentem, nesouhlasí s jeho názory... A tak to taky řekne. Ale celá Amerika je z toho rozhovoru v přesvědčení, že Sam provozuje sex s Davidem.
Nakonec se Sam v Camp David s Davidem opravdu vyspí, ale stejně zjistí, že to celé její domnívání, že on se tam s ní chce vyspat - byla blbost.
Mně se tahle knížka docela líbila, ale musím upřímně říct, že první díl byl lepší... Zajímalo mě sice, jak to je se Sam dál a tak, ale první díl byl obsáhlejší nejenom dějově ale byl i zajímavější. Knížka to nebyla špatná, to ne, jenom nebyla tak dobrá jako první díl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ance | Web | 22. června 2008 v 16:24 | Reagovat

Tahle knížka mě fakt dostala, jsem se skvěle nasmála... xD xD xD

Jo, první díl byl rozsáhlejší, ale mě se líbí obě knížky, byly prostě úžasný. ♥

Meg C. je Spisovatelka s velkým S.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.