Místo pro Princeznu

16. února 2008 v 10:26 | Susannah |  Místo pro Princeznu
Děj druhé knihy série "Deníky Princezny".
Pokud nechcete znát celý děj knihy, protože byste si ji pak skoro ani nemuseli číst, článek nečtěte a přečtěte si radši to, co o knize řekla Meg.
Jde o mou vlastní verzi...

____________________________________________________________________________
Druhá kniha série se v češtině jmenuje "Místo pro Princeznu" a v angličtině "The Princess Diaries: Take Two". Mia je zpátky a s ní i všechny její problémy. Miina matka je těhotná s Miiným učitelem matematiky, s kterým začala randit už v prvním díle. Aby toho nebylo málo, Miina babička se rozhodne, že matka genovovské princezny musí mít velkolepou svatbu. Grandmére uspořádá tak velkou akci, že je Mia na nervy a celou dobu babičku přesvědčuje, jak velkou chybu dělá, protože nevěsta se určitě ani nedostaví. Miina matka o svatbě ale nemluví. Svatba Helen Thermopolisové a Franka Gianiniho se nakonec nekoná, protože spolu utečou do Mexika a vezmou se tam. Miin otec, kníže Genovie jim v tom pomáhal. Mia dostává anonymní dopisy od obdivovatele, doufá, že jí píše Michael Moscovitz, ale na konci knihy zjišťuje, že ten tajemný ctitel je její partner na biologii Kenny Showalter. Mia začne s Kennym chodit, i když ve skutečnosti miluje Michaela.
Tenhle díl není mým zrovna oblíeným. Ne, že by byl špatný, jenom mi to přijde jako vsuvka mezi prvním a třetím. Třetí mám nejradši.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.