Sněhová vločka - pokusy klenotníků

22. února 2008 v 21:23 | Susannah |  - Deník -
Na oficiální stránce Meg jsem objevila v jejím deníku i fotky přívěšků sněhových vloček, které komentuje, dokonce našla i jednu dokonalou... Posuďte sami uvnitř článku.
(Jinak pro neznalé: Jde o sérii "Deníky Princezny". Michael dal Mie k patnáctinám řetízek s příveškem sněhové vločky, která jí měla připomínat zimní slavnost a ples, na kterém se dali dohromady. Jinak Mia vločku Michaelovi v osmičce dost hnusně vrátila, ale na pokračování si musíme všichni ještě počkat... Aspoň v češtině.)

____________________________________________________
Meg psala k příveskům i ceny... Jinak jde o článek, který psala Meg 5 dnů před Štědrým dnem, to znamená 6 před svým Štedrým ránem. :-D
____________________________________________________
... (článek se předtím týkal něčeho úplně jiného)
Každý se mě pořád ptá, co chci k Vánocům, ale pravda je, že už mám to, co jsem chtěla. Někteří lidé vám na otázku, co chtějí k Vánocům odpoví: "Světový mír. Konec hladu na světě a konec globálního oteplování." Bla, bla, bla, bla, .... Není to trochu divný, že vám všichni odpovídají něco takového? Nechceme tohle přece všichni? Jak moc bylo potom osvěžující, když jedna žena na večírku mojí kamarádky v Manhattanu řekla: "Chci pár hnědých semišových kozaček s nízkými podpatky." (Pokud to je opravdu to, co chcete...)
Víte, co chci já? Chci řetízek se sněhovou vločkou, stejný, jako dal Michael Mie v "Princezně v růžovém" (5. díl) a ten samý, který po něm potom v "Princezně nad propastí" (8. díl) hodila přes celou místnost. Chci to dostat zabalené pod Vánočním stromkem (Což je tak trochu vtip, protože my Vánoční stromek ani nemáme, protože nemám dovoleno zvedat něco, co váží víc jak pět liber a Ten Kdo Na Tomhle Blogu Nesmí Být Jmenován odmítá koupit ten falešný bilý třpytivý stromek, prtože ho vždycky nenáviděl, takže vyhrál...tenhle rok.)
Já nechci žádnou chudou vločku, jako tu, co dal Michael Mie. Chci takovou, která se bude pořádně třpytit. Hodně třpytit.
Takže jsem ji začala hledat a dovolte mi říct, že se všemi těmi obchody, které v současné době podporují tyhle hrozné "Cestovní diamantové náhrdelníky" (Proč proboha? To klenotnící nikdy nepřestanou přemýšlet o tom, jak nás přinutí cítít se neschopně? Jako - jestli vám manžel jednu z těchhle nekoupí, jste ztacená manželka.), možnosti jsou hodně omezené.
Posuďte sami:
Trochu moc zlatá...
Moc blyštivá....
Pardon, ale tahle mi vážně přijde jako jedna z těch nacistických medailí, které by nosili akorát tak nějací chlapi v Indiana Jonesovi.
Na Sam´s Club stojí 1 999 $, v US Weekly jí prodávali za 399 $. Sam´s Club mě chce vážně oškubat.
Moc moderní...
Harry Winston. Bože, tahle je naprosto úžasná!!!
  • Ehm, u Meg to nejde stáhnout a na Googlu jde stáhnout alespoň jako miniatura...,
  • Na konci je ještě jeden výtvor od Harryho Winstona, který měla Meg na stránce a ten vypadá stejně jako vločka na miniatuře, ale je to korunka. :-D

Takže potom, co jsem zjistila, že tenhle řetízek nemá nikde cenu online. Takže jsem donutila někoho jiného (Ten Kdo Na Tomhle Blogu Nesmí Být Jmenován ), aby za mě zavolal do obchodu v New Yorku a zjistil, kolik to stojí. (Moc jsem se styděla...)
Konverzace probíhala ve stylu: "30 000$? Ano, mám zájem, prosím pošlete mi informace." Potom zavěsil a začal s tím "Miluju tě, ale nebudu ti kupovat diamantový řetízek s vločkou za 30 000 $."
To, co chci je ta od Harryho Winstona za 48 $ (tolik stojí první z vloček).
Takže někdo musí začít pracovat na imitaci vločky Harryho Winstona, kterou by prodal za 48 $. Protože to je to, co chci k Vánocům.
Taky to je to, co by opravdu chtěla Mia. Ale taky žádnou nedostane, jako já. I když pořád nemám dopsaný desátý díl, takže kdo ví. Možná, když bude hodně hodně hodně hodná....
Chci říct - je to princezna, ne? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Danieliq | E-mail | Web | 16. listopadu 2008 v 18:46 | Reagovat

Súhlasím s Meg, tá posledná je krááásna :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.