FanVideo - Mia a Michael

23. února 2008 v 11:05 | Susannah |  - Fan Videa -
Takže, na Youtube jsem našla video, které je o Mie a Michaelovi.
Jde o video, které se prakticky netýká knížek, protože je pouze sestříhané z dvou filmů, které už vyšly.
Meg Cabot prohlásila, že nic, co se stalo ve filmech se nestane ve skutečnosti, takže by to mohlo znamenat i to, že Mia a Michael se k sobě zase vrátí. V devítce nebo v desítce. Já v to teda doufám a Džejpí je podle mě hroznej. :-D Já chci zpátky Michaela!
A to jsem trochu odbočila, co? O:) Takže holka, co to video udělala k němu napsala i příběh, který jsem vám do článku přeložila a pod ním máte video. Mně se teda líbí i příběh i video. :)

____________________________________________________________________________
Tohle video je založené na příběhu, který jsem právě dopsala. Příběh začíná tam, kde skončil první film Deník Princezny.
Po několika měsících s Miou v palácí, Michael, který byl Miiným snoubence, zmizel navždy bez toho, aby se rozloučil. Mia strávila 2 roky života přemýšlením nad tím, proč ji Michael opustil, nemohla ho dostat z hlavy. Královna (a zároveň babička) se rozhodla, že bude nejlepší najít jí někoho jiného, protože potom, co Michael odešel, se Mia o další už nezajímala. Jako zoufalý pokus o zamilování Mii do jiného muže (Nicholas, kterého hraje Chris Pine), pozve ho královna na Miin ples konaný kvůli jejím dvacátým prvním narozeninám, aby ho Mie představila a potom ho pozvala, aby s nimi žil v paláci. Ale Mia na Michaela nemůže zapomenout, pořád ho vidí v Nicholasovi, i když spolu jenom mluví, nebo když už je to intimnější. Chudák Nicholas se cítí ublížený, protože Miu sám miluje a nemůže ustát to, jak je Mia pořád ještě zamilovaná do toho, který ji před dvěma lety opustil. Jednoho dne, dostane Mia dopis, který se na poště ztratil. Je od Michaelových rodičů, kteří žijí v Iráku a píšou Mie o Michaelově smrti. Abyste zjistili, co je dál, podívejte se na video.
Doufám, že se vám líbí!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simča | Web | 23. února 2008 v 13:21 | Reagovat

jeee..to je krasne video...ach...ale jako to som nevedela ze Michael umrie... smutne

2 Sabriel | Web | 23. února 2008 v 14:17 | Reagovat

Ale on Michael ve filmu neumře, to si ta holka jenom vymyslela.... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.