Meg Cabot o Airhead

30. května 2008 v 22:13 | Susannah |  1. díl: Airhead
Je tu článek o knize, která byla v originále vydána nedávno. Přesněji v květnu 2008! Meg už chystá i druhý díl, takže se je na co těšit.
A o čem knížka "Airhead" vůbec je?
To se dočtete uvnitř článku...
P.S.: Myslím, že název by se dal možná přeložit jako blbec (i podle slovníku), ale je to jenom můj amatérský odhad. (Navíc jsem si doteď pořádně nepřečetla o čem to je, jdu se vrhnout na překlad! )

__________
Nikoho nezajímá, co je uvnitř.
EM WATTS(OVÁ) JE PRYČ.
Emerson Watts(ová) ani nechtěla jít na slavnostní otevření nového SoHo Stark obchoďáku. Ale někdo musel dávat pozor na její sestru Fridu, jejíž idol, britský krasavec Gabriel Luna, bude na otevření zpívat a dávat autogramy - spolu s čerstvě jmenovanou tváří Starku, mladou supermodelskou senzací Nikki Howard(ovou).
Jak mohla Em vědět, jaká katastrofa ji postihne a doslova ji změní - stejně jako život, který doteď žila - navždy? Po jedné zničující nehodě už není Em Watts(ová), uličnice, která nikdy nebyla královnou večírkou, sama sebou. Doslovně.
Teď je její problém přinutit jejího nejlešího přítele Christophera, aby si všiml, že je vlastně dívka, jejím nejmenším problémem.
Ale to, čím si byla Em jistá, že nikdy nebude schopna přijmout, může být právě tou věcí, která jí pomůže naplnit sny...
NIKKI HOWARD(OVÁ) ZŮSTÁVÁ
Jde o to, co je zvenčí... (pozn.: jde o vzhled)
__________
Postupem času sem dodám i recenze, které jsou podle mě osobně daleko zajímavější, než tenhle text, který vás má nalákat, abyste si hned teď běželi do knihkupectví koupit knihu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.