Princezna online a mnoho jiného

26. listopadu 2008 v 21:53 | VeraVerusa |  - Aktuálně na MEGCABOT.COM -
Určitě si pamatujete, že poslední knížka ze série Princezniných Deníků má vyjít 6.ledna 2009. Nakladatelství HarperCollins, které tuto knížku vydá, však chce z toho vykřesat co nejvíce, a proto před pár dny na svých stránkách uveřejnili online verzi prvního dílu Princezniných Deníků zcela zdarma, aby nalákali další dychtivé čtenáře. Knížku si můžete přečíst v angličtině na této
stránce. Je v dobré kvalitě a doporučuji se na ni kouknout i těm, co už první díl mají za sebou. Udělejte to však rychle, knížka bude dostupná jen 30 dní, z nichž nám už čtyři dny utekly - byla uveřejněna 22.11.2008.
Meg taky natočila tři videa o Forever Princess. V prvním vypráví (a názorně ukazuje ) o milostném trojúhelníku mezi Miou, Michaelem a J.P.m., druhé video nám trochu odhaluje děj poslední knížky a v třetím Meg rekapituluje děj všech předešlých devíti knih. Přestože Meg mluví trošku rychle, jde jí skvěle rozumět. Rozhodně se podívejte alespoň na první video, které je z nich podle mě nejlepší. Videa najdete na této stránce.
A je tady ještě jedna dobrá zpráva! Na amerických stránkách Meg začala nová soutěž o kompletní sérii Princezniných deníků. Stačí jen kliknout na tento odkaz a můžete se zapojit, přestože nežijete v USA.
______________________________________
Susannah: Autorkou článku je VeraVerusa. Brzy od ní nejspíš přibudou i další, takže tady třeba nebude tak mrtvo, jako doteď.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kimy | 27. listopadu 2008 v 17:09 | Reagovat

Ty videa jsou super, jen kdyby tam Meg tolik nevylila :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.