Starší fotky Meg z Key West

11. ledna 2009 v 10:15 | Susannah |  - Fotky -
Náhodou jsem narazila na fotky Meg Cabot, které jsem předtím ještě neviděla. Jsou z jejího domu v Key West a u každé napíšu aspoň nějaký ten popis, i když Meg sama ho psala daleko delší. Měly by být z roku 2005.
A omlouvám se, právě jsem zjistila, že v jiných článcích s fotkami mám Kay West, místo Key West. Teď je všechny vážně nebudu hledat, ale chystám se to opravit.
Meg ve své pracovně, neboli ložnici. (A pokud dobře vidím, tak má Apple notebook.)


_________________________

Megiina kočka Henrietta před přístěnkem na schody. Meg zmiňovala i Harryho Pottera. Prý ho tam vždycky ubytují, když se staví. Jinak je to ale skříň na oblečení.
Krásný strop. Meg psala, že se jí často stává, že tam pod tím tak stojí a uvažuje, jak se tam vůbec mohl ten malíř dostat.
Všechny zámky princezen od Disneyho, plus Popelčin kočár. Prý si s tím můžeme hrát, když ji navštívíme a nemáme závidět, ona nám to vážně klidně půjčí.
A bazén... Meg nedává na internet fotky svého domu, protože se bojí případných šílených fanoušků. Její známí, spisovatelé, totiž vždycky aspoň jednoho mají. Prý si to, že ho nemá, nebere osobně, ale kdyby náhodou někdy nějaký byl... Mimochodem ten bazén vypadá suprově, nemyslíte?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.