Meg o 3. dílu série "1-800-WHERE-R-YOU"

6. února 2009 v 23:02 | Susannah |  Safe House
A jsem tu s překladem dalšího článku už o třetím dílu série "1-800-WHERE-R-YOU" z oficiálních stránek Meg Cabot. Tentokrát o "Safe House" - "Bezpečný dům."
_________________

Nebyla to její vina. Šestnáctiletá Jessica Mastriani byla právě na prázdninách, když se začala pohřešovat její spolužačka Amber Mackey. Jak mohla Jess - i se svou novou schopností najít kohokoli a kdekoli - zabránit smrti klíčové roztleskávačky týmu střední školy Ernieho Pylea, bez toho, aby vůbec věděla, že se pohřešuje?
Nevědomost ji ale evidentně neomlouvá. Většina studentů její střední totiž viní z brutální vraždy Amber právě Jess. Jess sice nikdy nebyla právě populární, ale doufala, že tenhle ročník už začně správně - s pyžamovými večírky místo pěstních soubojů a pozvání na ples místo školních trestů.
Když ale zmizí další roztleskávačka, dostává Jess šanci vykoupit se. Kdyby jenom mohla najít Heather Montrose - bez toho, aby se federálové dozvěděli, že má pořád své zvláštní schopnosti - před tím, než Heather také zabijí, mohla by Jess konečně relativně zapadnout...
Až na to, že to začíná vypadat, že právě být oblíbenou by mohlo zabít nejen ji, ale i ty, co miluje. Celkem vysoká cena za oblíbenost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.