Meg o 4. dílu série "1-800-WHERE-R-YOU"

7. února 2009 v 17:09 | Susannah |  Sanctuary
Práve jsem dokončila překlad už o čtvrtém dílu série "1-800-WHERE-R-YOU" z oficiálních stránek Meg Cabot. Tentokrát o "Sanctuary" - "Útočiště". Taky jsem dodala přibližné překlady jednotlivých dílů do předchozích článků. :)________________________

Šestnáctiletá Jessica Mastriani věděla, že nebude moct své paranormální síly tajit před vládou Spojených států - zajímající se o využití jejích speciálních schopností pro své vlastní plány - napořád. Ale nikdy si nemyslela, že ona a Cyrus Krantz, speciální agent, který ji má "přesvědčit", aby se přidala k jeho elitnímu týmu "speciálně nadaných" kriminalistů, budou mít něco společného.
Když je ale zmizení místního chlapce připisováno na účet zálesácké bojové skupiny, Jessiin cíl - najít pohřešované dítě - a cíl Dr. Krantze - zastavit skupinu šílenců předtím, než znovu někoho zabijí - se ukáží být tím samým cílem. Jess najednou zjistí, že spolupracuje s jedním nepřítelem, aby zastavila jednoho daleko horšího. Dokáží Jess a Dr. Krantz - včetně Jessiina případného přítele Roba - spolupracovat v atmosféře nenávisti a strachu na sjednocení komunity a záchraně života bez toho, aby ztratili svůj vlastní?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.