Meg Cabot o "Best Friends and Drama Queens"

28. března 2009 v 16:33 | Susannah |  Allie Finkle 3: Best Friends and Drama Queens
Třetí díl série Allie Finkle's Rules for Girls vyšel teprve 10. března a už teď plní žebříčky bestsellerů, jako všechny knížky, které Meg Cabot kdy napsala. Tenhle díl se jmenuje Best Friends and Drama Queens (= Nejlepší kamarádky a hysterky).

________________________
Allie Finkle je nadšená, když přijde zrovna do její třídy nová dívka až z Kanady. Teď už Allie totiž nebude až takový nováček!
Ale její nadšení se brzy změní v zděšení, když začne Cheyenne, ta nová dívka, říkat všem v jejich čtvrté třídě, co mají dělat! Brzy má Cheynne pod palcem všechny včetně Allliných nejlepších kamarádek Caroline, Sophie a Ericy, které věří, že když neudělají, co jim Cheyenne řekne, tak budou těmi, kterými je už beztak nazývá - prťaty.

Recenze
Třetímu dílu Cabotiny série Rules-for-Girls panuje přátelství a loajalita. Autorka zábavně a dojemně oslovuje rostoucí chlapce a dívky v jejich dospívání. A to v trojrozměrném světě. Dokonce i Allini otrávní bratříčci a její nepředvídatelný stýček Jay, který má zlomené srdce, vystupují z knihy a realisticky oslovují čtenáře. Potěšení číst.
------ Kirkus


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.