Meg Cabot o "Stage Fright"

28. března 2009 v 16:47 | Susannah |  Allie Finkle 4: Stage Fright
Čtvrtý díl série Allie Finkle's Rules for Girls vyjde teprve na podzim 2009. Ale i tak už o něm víme hodně! Jmenuje Stage Fright (=Tréma).

________________________
Místnost 209 na základce Pince Heights dává dohromady divadlo pro jarní den otevřených dveří a skoro všechny dívky v Alliině třídě chtějí dostat hlavní roli princezny Penelopy. Včetně Allie. Allie ví, že její život bude v troskách, když se ji nepodaří roli získat. Zvlášť pokud ji místo ní dostane nedůtklivá Cheyenne!
Allie má naštěstí v rukávu několik es, které jí zaručí nejen získání role. Její mamka si totiž našla novou práci jako filmová kritička v místní kabelové show DOBRÉ ZPRÁVY! (paní Finkleová je totiž Hollywoodský znalec... no, skoro) a strýček Jay studoval jako hlavní obor divadlo (je z něj Allinin divadelní trenér). Obojí by mělo Allie rychle vystřelit do postavení hvězdy.
Ale co se stane, když Allie zjistí, že jedna z jejích nejlepších kamarádek chce roli princezny Penelopy možná ještě víc než ona? A co když si všichni myslí, že Sophie by byla daleko lepší princezna, než Allie? Jak může Allie dál kamarádit se Sophií a jít dál za svým snem? Allie bude muset vymyslet spoustu pravidel, jestli chce zvládnout i tohle!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.