Nový blog... a kniha (26. září 2008)

30. března 2009 v 19:48 | Elaine (Susannah - jenom ty tři řádky na začátku) |  - Aktuálně na MIATHERMOPOLIS.COM -
Je tady první z překladů Miina deníku, které se tady budou teď všechny postupně objevovat. Všechny přeložila Elaine a já v nich nezměnila ani jedinou čárku. :)
A všechny taky pocházejí z Miina blogu.

_________________________


Ehm… jo. Takže teď mám blog. Nejsem si jistá, jak se to stalo. Kromě toho, že… jak asi vidíte, napsala jsem knihu.
Nikomu o tom neříkejte!
No, chci říct, můžete říkat lidem, že jsem napsala knihu. Ve skutečnosti, řekněte to HODNĚ lidem, protože všechen výdělek půjde na Greenpeace… vážně! Každý, kdo si koupí moji knihu, pomůže zachránit velryby nebo ledovce (kniha je vytištěna na stoprocentně recyklovaném papíře)!
Což byl vždycky můj sen. Myslím zachránit velryby. A stát se vydávající spisovatelkou. Moje dva sny se uskutečňují zároveň!
Co jsem myslela, bylo, abyste neříkali nikomu o tomto blogu, protože, no, tenhle web není takový, jak jsem chtěla. Vlastně jsem tu chtěla mít ty legrační unicorns (promiňte - žertíček).
Ale potom to objevila Grandmére. A převzala to do svých rukou. A, no… výsledek vidíte sami.
Řekla bych, že by to mohlo být horší. Mohlo by to být růžové nebo tak.
Takže, v každém případě. Jo, napsala jsem knihu (můžete si o ní přečíst přímo tady, na stránce). Je to skutečná kniha, začne se prodávat v lednu 2009 (ve Velké Británii v prosinci 2009). Napsala jsem všechno o tom, jak jsem bojovala za její vydání (a jak jsem byla v rozpacích, když jsem se konečně přiznala lidem, že jsem ji napsala a NĚKEŘÍ z nich si mysleli, že moje kniha je, ehm, o jistých lidech, které všichni známe), v desátém díle mých deníků (ale díky Bohu, že si to nikdy nepřečtete!).
Takže. To je všechno. Budu se sem pravidelně vracet a tohle aktualizovat. Určitě navštivte moje MySpace a slibuju, že se s vámi spřátelím (ledaže byste byli šílení fetišisti zaměřující se na nohy jako Norman, co pronásledoval Lilly, samozřejmě).
A nezapomeňte - kupte si moji knihu a pomozte zachránit velryby!
S láskou,
Mia 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.