Doma (23. prosince 2008)

5. dubna 2009 v 19:00 | Elaine |  - Aktuálně na MIATHERMOPOLIS.COM -______________
Jsem tak ráda, že jsem doma! Jsou Vánoční prázdniny, konečně. Už žádné zkoušky, už žádné školní jídlo (ne že by bylo špatné… mám docela ráda fazolové burritos), už žádné psaní esejí… Můžu obejmout Tlusťocha Louie a ODPOČÍVAT!
Jenom ne na dlouho, protože hned po prázdninách se začnu věnovat rozhovorům a tak kvůli mé nové knize!
Sotva můžu uvěřit, že říkám (nebo píšu) tahle slova. MOJE NOVÁ KNIHA. Mám svoji VLASTNÍ KNIHU!!!! Štípněte mě někdo!
(Jenom to nedělejte, protože když jsem to naposledy řekla, Grandmére mě vážně štípla a měla jsem černomodrý otisk na ruce celé dny a musela jsem to zakrývat s Erase, takže to nemohlo vypadat, jako bych byla oběť týrání, což vlastně jsem, kvůli ní.)
Takže, dobrá zpráva je, že mám úžasnou recenzi na Ransom My Heart, tahle je z BOOKPAGE.
Jeden sladký rytíř
Meg Cabot(ová) nabízí zábavnou středověkou romanci, Ransom My Heart (Avon A, $14.99, 432 stran, ISBN 9780061700071) pod maskou své fiktivní postavy, princezny Mii Thermopolis(ové) z Genovie (ze slavných Princezniných deníků): Nenapravitelná Finnula Crais(ová), mladá vrcholná lovkyně se zamlženou minulostí podlehne sestřině prosbě najít muže. Muže, kterého Finnula může unést a držet ho pro výkupné kvůli obnovení utraceného věna její starší sestry. Neurvalá na vnějšku, ale mírná uvnitř, Finnula souhlasí a po báječném sledu událostí zajme pohledného rytíře na cestě ze Svaté Země. Hugo má tajemství, ale to mu nezabrání padnout do plánu dobrodružné Finnuly, nebo se zamilovat. Když se tajemství a stíny zmizí, vyskytnou se komplikace, pokusy připravit o život Huga hrozí i Finnule a hledají šťastný konec. Obsazený zábavnými charaktery, poslední dílo Cabot(ové) svižně uhání k uspokojivému rozuzlení.
Hezké, že?
A podívejte: můj první přebal pro zahraniční vydání! Tohle je verze pro Velkou Británii (kde to nevyjde dřív než v červenci. Vím, jsem z toho taky vážně špatná, že to ještě tak dlouho nevyjde):Nádherné, že jo? Jenom moje jméno na tom není moc velké. Ale to je taky v pohodě, řekla bych. Hele, nakonec je to tam a napsané správně (jak by řekla Tina)!
Dobrá, teď si musím jít balit, protože se ode mě vlastně dnes večer očekává, že stihnu knížecí letadlo do Genovie. Vážně se mi tam nechce, ale abych vám řekla pravdu, tamější počasí je o HODNĚ lepší než tady a teď v New Yorku… budu moc smutná, že promeškám Vánoční ráno s mamkou a panem G. a Rockym (který má asi devět milionů dárků pod stromkem s mrtvými celebritami), ale v Genovii je slunečno a 22 stupňů.
Jo. Tak…ciao, Manhattane!
A šťastné prázdniny všem!
S láskou,
Mia

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.