Miluju romance! (5. února 2009)

10. dubna 2009 v 19:00 | Elaine |  - Aktuálně na MIATHERMOPOLIS.COM -

______________
Tolik úžasných věcí se stalo od té doby, co jsem sem naposledy psala! No, ne věci spojené se školou, samozřejmě - ačkoliv školu vážně miluju. Slyšeli jste někdy frázi, jestliže nesnášíte střední školu, budete milovat univerzitu? SVATÁ PRAVDA!
Každopádně být zpátky ve škole po prázdninách je fajn, obzvlášť od té doby, co jsem tenhle semestr neposlechla svého poradce a teď nemám jedinou hodinu, která začíná před jedenáctou. TREFA!!!!
Tak věci jdou mnohem snáz než minulý semestr, kdy jsem měla jeden seminář, který začínal v osm ráno. Na co jsem myslela? Nikdy nechoďte na hodiny, které začínají před jedenáctou (jestli se jim můžete vyhnout). To je moje motto pro univerzitu.
Nějaký další tip? Dobrá snídaně, která vám pomůže přežít den je čokoládový croissant + velký hrnek indického čaje = mňam!Ale co jsem myslela tím, že věci jdou dobře, bylo, že konečně vidím nějaké ty rozhovory, které jsem dala - vždyť víte, ty, o kterých jsem mluvila tady na blogu před pár měsíci?

Je to zvláštní, být spisovatelkou, protože musíte zvládnout všechny věci s publicitou kvůli vaší knize ještě dřív, než vyjde, a pak nevidíte výsledky, dokud se ta kniha nedostane na pulty knihkupectví…
A, no, každopádně, tady
je odkaz na rozhovor, který jsem dala časopisu Romantic Times. Myslím, že se to docela povedlo!
A pak mě požádali, abych napsala krátký sloupek na web nazvaný Dear Author (Milý spisovateli) o tom, jaké to bylo, když jsem zjistila, že budu publikovat. Tady je taky odkaz. Myslím, že se to taky docela povedlo.
Takže dostávám nějaké maily od fanoušků! Knížecí genovská tisková kancelář zvládá ty maily od fanoušků, které dostávám ve svém postavení členky knížecí rodiny Renaldů. Maily, které dostávám jako spisovatelka, jsou úplně jiná záležitost.
Tak bych se pokusila vypořádat se s nějakými tady na mém blogu:
Ahoj Mio,
zrovna dočítám tvoji poslední knihu Ransom My Heart a totálně ji miluju!!!! A miluju i tebe za to, že věnuješ veškerý výdělek Greenpeace. Jenom uvažuju o tom, jestli chystáš pokračování…
Rene
Ahoj, Rene! Díky moc, že píšeš! Jsem ráda, že taky podporuješ Greenpeace.
A k pokračování Ransom My Heart, prostě nevím. Určitě plánuji napsat víc knih a možná dokonce i nějakou další středověkou romanci, ale ne s těmi stejnými postavami (ale snad s jejich dětmi).
Právě teď mám hrozně moc práce. Psaní je pro mě skutečně důležité, ale také nevyletět z univerzity.
Ahoj Vaše Výsosti! Tvoje kniha byla skvělá. Přestala jsem číst romance kromě těch od Betty Neelsové a Georgette Heyerové, ale koupím si jakoukoli, kterou v budoucnu napíšeš. Ransom bylo krásně napsané a zábavné.
Díky za úžasnou knihu!
Sheila
Děkuji moc, Sheilo! Taky miluji knihy od Georgette Heyerové - ve skutečnosti je jednou z mých vůbec nejoblíbenějších autorek!
Nikdy jsem nezkusila žádnou knihu od Betty Neelsové (mojí kamarádce Tině, která je moje trenérka na romance, musí chybět), ale na tvé doporučení to určitě zkusím! Miluji objevování nových spisovatelů.
Princezno Mio, miluju Ransom My Heart! Myslím, že se to může stát mojí vůbec nejoblíbenější romancí! Což mě přivádí k zamyšlení…jaká je TVOJE vůbec nejoblíbenější romance?
Heather
To je správná otázka, Heather, připomínající Valentýna tento měsíc!
Jediný problém je, že je to vážně těžká otázka na zodpovězení, když vezmu v úvahu, že mám tolik oblíbených.
Myslím, že tohle může být moje vůbec nejoblíbenější romance:


Ilustrace jsou tak hrozně nádherné…ale text je nádherný taky.
Na druhou stranu, samozřejmě jsem také vždycky milovala tuhle:A tuhle:

A tuhle:


…a to nemluvím o všech těch ostatních, na které si nemůžu teď vzpomenout.
Ach jo, řekla bych, že si nedokážu vybrat jenom jednu! Mám spoustu oblíbených romancí!
Ahoj! Jenom bych chtěla vědět, jestli je ve Velké Británii odlišný název Ransom My Heart?
Děkuju! Zaynah
Ahoj, Zaynah! Dobrá zpráva je, že Ransom My Heart bude mít stejný titul ve Velké Británii jako ve Spojených Státech.
Teď špatná zpráva: právě jsem zaslechla, že se Ransom My Heart nebude v Británii prodávat dřív než v prosinci 2009!
Moc se omlouvám za průtah, ale chtějí, aby to vyšlo před Vánocemi.
Ale s uvedeným seznamem titulů, které jsem zmínila, byste měli mít dost četby, která vás do té doby zaměstná! Nebo nejmíň do konce tohohle měsíce.
Mezitím, jestli jste smutní, můžete vždycky Cornify tuhle stránku kliknutím na tohle políčko:


(pozn. Elaine: zkuste to, objeví se moc krásné obrázky; Susannah: ale zaflákáte si tak celou stránku. :D a nejde to dát hned pryč... aspoň mně to nešlo)
Musím už jít. Musím vymyslet, co dát jistému člověku k Valentýnu (dokonce i když na něj nemusí nezbytně věřit).
S láskou,
Mia
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.