Moje kniha je už v obchodech! (7. ledna 2009)

6. dubna 2009 v 19:00 | Elaine |  - Aktuálně na MIATHERMOPOLIS.COM -

______________

…a já pořád trčím v Genovii na zimních prázdninách.
A hádejte, co v Genovii nemají?
Moji knihu.
Myslím to vážně. Nesnažím se způsobit mezinárodní incident nebo tak, ale NĚKDO tu zakázal prodávat Ransom My Heart.
A já taky jasně vím proč.
A NENÍ TO FÉR.
Jako bych říkala Grandmére, Ransom My Heart je velmi humorná a dojemná romance o mladé dívce, která se sexuálně probouzí v roce 1291. Co se na tom může nelíbit? Chci jenom říct, že téhle čtenářce se to líbilo dost na to, aby o tom napsala a já ji ani neznám!
A moje kamarádka Tina Hakim Baba mi řekla, že magazín People tomu dal čtyři hvězdy! Dokonce mi poslala obrázek recenze, který pořídila svým vlastním iPhonem!OBRÁZEK MTD006


TAK CO SE DĚJE S MOJÍ VLASTNÍ RODINOU????
Proč nemůžou přijmout, co jsem - princezna píšící romance, která přinesla demokracii svému knížectví, ale udržela svůj královský titul, zrovna jako princ Albert z Monaka, jenom ne plešatá?
Myslím, že Grandmére je jenom rozpačitá z nějakých erotičtějších pasáží v knize. Jako třeba z té na straně 129:
Náhle ji líbal dokonce ještě naléhavěji, jeho ruce cestovaly dolů po jejích bocích, než začaly držet její hýždě pokryté oblečením z kůže a zvedly ji výš k němu.

Její pevná prsa se tlačily na jeho hrudník, její stehna mu těsně obemkla boky, Hugo si Finnulu podle sebe tvaroval, líbal ji na tváře, na oční víčka, na krk. Smyslná reakce, kterou u ní vyvolal, ho ohromila a vzrušovala, a když držela jeho obličej oběma rukama a zahrnula ho deštěm polibků, zasténal kvůli sladkosti gest a faktu, že cítil horko z jejího rozkroku, které pálilo jeho vlastní naléhavou potřebu.

Držel ji u sebe jednou rukou, druhou jí trhnutím rozepnul límeček košile a položil jí ruku na srdce, cítil tíhu jejího ňadra. Finnula ze sebe vydala další zvuk, tentokrát vzdech touhy, že Hugo nemohl potlačit bezeslovný výkřik nedočkavosti a hledal hromadu sena dostatečně velkou, aby si na ni mohli lehnout…

…než se otočil a viděl bezduchého Evana, který stál u otevřených dveří stodoly se spadlou čelistí a ušima rudýma jako oheň, jak je sledoval.

Chci říct, že chápu, že Grandmére je v rozpacích, protože jsem psala o neuvěřitelně hezkém a vtipném hraběti, který sahá na prsa uličnici se stejně pevnou vůlí a horkou krví, která ho unesla a vůbec. Ale Grandmére se jenom potřebuje uklidnit. Není to tak, že tu nikdy nebyla.
Každopádně, začíná mi být dost jasné, že teď se potřebuju vrátit zpátky do Států, a pronto. Nejen kvůli totálně nespravedlivému embargu na Ransom My Heart tady v Genovii (a nemysli si, že nevím, kdo za tím stojí, Grandmére! A to, že čteš tenhle blog, což je důvod, proč to tady vypadá zrovna takhle a proč nemůžu být cool a mít tu super růžové lebky.), ale i kvůli všem těm propagačním věcem pro moji knihu! A já to propásnu!
Jo a taky kvůli tátovi.
A nikdy se do toho všeho nedostanu. Otevřeně, jak moc se může čekat od holky, že zvládne?
Jo, a zmínila jsem, že…
VÁM MOC DĚKUJU ZA KOUPENÍ MÉ KNIHY - jsem víc vděčná, než si dokážete představit (VŠECHEN výdělek je věnován Greenpeace. A papír, na který se tiskne, je 100% recyklovaný - beze srandy).
Díky vám se princezně mohl splnit její sen.
A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!
S láskou,
Mia
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ance | 7. dubna 2009 v 12:32 | Reagovat

Ty jo... teď jsem dlouho M.Cabotovou zanedbávala (nj, byla jsem zabrána do jiné knihy - celé série taky) musím si někde sehnat desátý díl! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.