Živě z Inauguračního plesu (20. ledna 2009)

8. dubna 2009 v 19:00 | Elaine |  - Aktuálně na MIATHERMOPOLIS.COM -
______________
Ahoj! Tohle píšu z Inauguračního plesu! Ano, Genovský knížecí palác obdržel pozvánky na Inauguraci, tak jsem tady na the Neighborhood Ball. Podařilo se mi vidět tohle živě:Pořízeno mým iPhonem


Bylo to tak sladké. Moc se mi líbil ten způsob, jak se tvář Beyoncé zkroutila poté, co dozpívala svoji píseň pro první tanec prezidenta a první dámy. Prostě se rozplakala!
Přemýšlela jsem, jak se celou dobu ovládala, aby se nezhroutila (jestli jste to zameškali, klikněte sem). Je tak dokonale profesionální!
Já osobně jsem řvala. Musela jsem se omluvit, že jdu na dámy, abych si spravila svůj oční make-up. Zatímco jsem tam byla, Shakira se mě zeptala, jestli by si mohla půjčit můj lesk na rty!!!!
Samozřejmě jsem řekla ano, protože, no…je to Shakira!!!! A řekla, že se jí vážně líbí moje večerní šaty od Missoniho (to mě trochu překvapilo, protože je vybrala Grandmére a já jsem je tak nějak nesnášela, ale teď už možná ne…).Každopádně, Tina už mi asi pětkrát napsala a chce vědět, jestli můžu slyšet, o čem si Obamovi šeptali, když tancovali (protože jsem byla hodně blízko pódia).

A pravda je, že jsem mohla! Grandmére mě totálně vycvičila v umění čtení ze rtů. Je to základní schopnost každé princezny, která se chce vyhnout ranám osudu (nebo získat svou vlastní Birkinku).
Tady je, co si první dáma a prezident povídali, když tancovali:
První dáma prezidentovi: Neopovaž se zkoušet mě zaklonit.
Prezident první dámě: No tak. Jenom jednou.
První dáma: Ne. Myslím to vážně, Baracku. V žádném případě.
Prezident: No tak. Bude to super. Nepustím tě. Přísahám.
První dáma: V žádném šíleném případě mě nebudeš spouštět nad zem v celostátní televizi v těchto šatech před Stingem a Beyoncé.
Prezident: S tebou není žádná zábava.
První dáma: No…můžeš mě spustit nad zem, až budeme doma, jestli budeš chtít.
Prezident: Skvěle!Pořízeno mým iPhonem


Jim to spolu tak sluší! Zrovna jako mně a mému klukovi. Který mě mimochodem nepřestává zaklánět, když tancujeme.
Ale to je v pohodě, protože všechny foťáky jsou zaměřené na prezidenta a první dámu, takže si nás určitě nikdo ani nevšimne.

A to je dobře, pravda totiž je, že jsem si tajně přála být zakloněná.
Oops, musím už teď jít, hrají naši píseň!
S láskou,
Mia
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Susannah (šílenec řídící tenhle blog) | Web | 8. dubna 2009 v 19:22 | Reagovat

Nevím, jestli má Mia speciální iPhone, který se ještě neprodává, ale klasický iPhone, ať už starší, nebo novější 3G verze, zoom na foťáku nemá. Nemá ani blesk. Taže pokud se Mia neválela na podlaze, pod nohama Baracka Obamy a jeho ženy, tak to asi sotva vyfotila. :D

2 iw.ka | E-mail | 9. dubna 2009 v 16:21 | Reagovat

to je len detail :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.