Trailer na Being Nikki

6. května 2009 v 14:34 | Susannah |  Being Nikki
Meg Cabot uveřejnila na svých stránkách něco na způsob traileru na Being Nikki. Jsou tam i nějaké spoilery - hlavně pro ty, co nečetly a chtějí si přečíst Airhead, až vyjde u nás (září 2009).
Jinak mluví Meg i o jedné scéně, co je součástí ukázky na Being Nikki, ale hlavně nám ukazuje i dům, kde se scéna odehrává. Sama v něm bydlela sedm let se svým prvním manželem (!).
AKTUALIZACE (2.5. 2010): Uvnitř článku najdete překlad.

oOo
Tohle je ta univerzitní bytová výstavba, kde bydlí Em Watts se svými rodiči, je to vlastně místo, kde jsem bydlela já, když jsem se poprvé vdala, protože tenkrát to bylo ubytování pro manželské studentské páry a já byla vdaná za absolventa NYU (= New York University). Ale teď tam bydlí jen studenti NYU. Bydlí tady i Emin kamarád Christopher. V Being Nikki je vlastně scéna, kde Em stojí v tomhle vjezdu, pláče a přemýšlí o skočení pod taxík, což je chvíle, kdy potká Christophera, ale on samozřejmě neví, že je to ona, protože je v těle Nikki. Nemůžu vám říct, co se stane dál, ale můžou, nebo taky nemusí, jít nahoru do byta Christopherova táty, který je daleko větší než býval ten můj, protože můj byla jedna místnost a já tam bydlela sedm let s jednou televizí pro dva lidi a já skoro taky chtěla skočit pod taxík, protože televize byla skoro pořád na sportovním kanále kvůli basketbalové sezóně, ale o tom nebudeme teď mluvit. Um, jo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elaine | 6. května 2009 v 16:27 | Reagovat

PRVNÍM manželem? Nepřehlídla jsem se? 8-O

2 Pink-pink | 6. května 2009 v 16:29 | Reagovat

:-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.