Trailer na Being Nikki #2

8. května 2009 v 20:57 | Elaine |  Being Nikki
Na YouTube jsem našla něco na způsob pokračování traileru na knihu Being Nikki, který můžete najít tady. V tomhle videu se Meg Cabot objeví u zeleninového stánku v NoHo (část Manhattanu v New Yorku), o kterém mluví v souvislosti s Being Nikki.
Kniha vyšla před třemi dny (5. 5. 2009). Závěrečný díl série pojmenovaný Runaway by se v knihkupectvích měl objevit někdy v květnu 2010.
AKTUALIZACE (2.5. 2010): Uvnitř článku najdete nově i překlad od Susannah.


oOo
Ahoj. Připravení?
Jinak než v knize Airhead - Co? Já to nebudu dělat, že ne? - Víte co? Já se docela ráda dívám do té kamery nad - To bych asi neměla dělat, viďte? Co? - Ou. Ou, omlouvám se.
Jinak než v knize Airhead, kde Em Watts popisuje ten stánek se zeleninou, který srovnají se zemí, aby udělali místo na nový Stark obchoďák, ve skutečnosti byl ten, co je nedaleko ní v NoHo čtvrti, zachráněn. Dokonce jsem slyšela fámy, že by ho měli zbořit a tak jsem přišla na ten nápad, který byl v knize. A byla jsem vážně pyšná na tu komunitu, že tak bojovali za zachování místního obchodu, ale Stark nakonec prostě postavil svůj obchoďák přes ulici. Nemůžeme vám ho ukázat, protože nechceme dělat společnosti Stark žádnou reklamu. Ale jsou tam.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Susannah | Web | 9. května 2009 v 13:17 | Reagovat

Moc dobrý.  Baví mě, jak Meg ještě dělá takováhle videa. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.