Anotace na "Runaway"

14. června 2009 v 10:16 | Susannah |  Runaway
Už je to víc než týden od doby, kdy jsem dočetla Being Nikki (2. díl série Airhead) a rovnou přeložila anotaci na Runaway. Divíte se? Ano, na blogu nebyla. A to proto, že se mi jednoduše kvůli vlastní nešikovnosti celá hotová anotace a článek smazaly. Blbec, no. :D
Ale dneska jsem si řekla, že už mě to tak moc neštve a jsem schopná se na to podívat znovu. Uvnitř článku tedy najdete celý slíbený text.
POZOR DOST ZÁSADNÍ SPOILERY NA BEING NIKKI!
Spoilery, které můžete pochopit špatně a zkazit si tak čtení 2. dílu!

Kde se ukryješ,
když tě každý zná jménem?

Emerson Watts(ová) je na úteku: ze školy, z práce, od své rodiny, přátel, od sebe samé...
Pořád je v šoku ze skutečnosti, že dívka, jejíž život byla nucena po transplantaci mozku do jejího těla žít, je naživu - naživu a rozzuřená, že jí Em vzala to, co považovala za právoplatně své.
Brandon Stark teď zamýšlí zjistit tajemství oné dívky a zneužít ho jako pomstu svému otci... Nezdráhá se použít Em, aby obelstila Nikki do odhalení toho tajemství a zajistila mu tak místo ředitele Stark Enterprises jednou a provždy.
Ale Brandon není jediný, kdo touží po pomstě.
Christopher se může totiž zrovna tak chtít pomstít Em za to, že je teď s Brandonem.
Když je na ni každý, koho miluje, rozzuřený kvůli něčemu, co nemůže vysvětlit a nemá nic než Starkovu přehlídku Andělů na Silvestra, na co by se těšila, dosáhne Em na samý konec svého lana... Jaký má vůbec smysl pokračovat?
Ale když vypátrá pravdu o Nikkiině tajemství, ví, že je tady jen jedna osoba, na kterou se může obrátit.
Bude ale Christopher schopný opomenout svoje pocity a pomoct jí odhalit jejího zaměstnavatele světu? Je vůbec fér zamotávat do toho všeho CHristophera, když - pokud bude vůbec souhlasit - je velmi pravděpodobné, že se je Stark Enterprises pokusí oba zabít? Tentokrát natrvalo?
Možná bude pro Em lepší jenom utíkat dál.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.