Dojem ze čtení "Tommy Sullivan is a Freak", neboli "Pants on Fire"

16. června 2009 v 22:27 | Susannah |  Kniha PoF
Jsem hrozně unavená a utahaná, ale stejně to sem musím dneska napsat.
Asi tak před pěti minutami jsem dočetla knížku Tommy Sullivan is a Freak (UK verze; US verze - Pants on Fire). A musím vám říct, že...
Pokračování uvnitř článku!

oOo
Ta kniha je naprosto úžasná! Já si od začátku myslela, že jedna věc je mi naprosto a úplně jasná, ale ono se to nakonec vyvrbilo daleko promyšleněji a happy-ending-ověji. Když jsem knížku začínala (včera v 23:00) číst, došlo mi, že z toho mála vlastně nevím, co se bude v knize dít.
Anotace není to samý jako povědomí o ději. A i díky tomu mě to strašně vtáhlo. Celý mě to hrozně příjemně překvapilo, protože mi třeba Meg zase jednou dokázala, jak úžasně neotřelé nápady má. Samozřejmě nechybělo velké finále, které bylo tentokrát natolik grandiózní, že si ho snad půjdu před spaním přečíst ještě jednou, protože na poprvé jsem to moc hltala.
Hrozně se těším, až si najdu čas se do téhle knížky víc pustit. Přeložit chat, jestli o ní byl někdy nějaký veden, sepsat sem postavy a pořádně vám popsat celou její úžasnost.
Ale prozatím shrnutí toho rozházeného dojmu: Pokud váháte, jestli si máte tuhle knížku přečíst, neváhejte, mezitím o hodně přicházíte!
Tohle je kontrast k reakci na Being Nikki, co? Možná se mi tahle knížka na druhé čtení zase nebude líbit tak, jako se mi líbila teď. Ale s naprosto běloskvoucím svědomím (vypraném v Perwollu Innocent White Magic ) můžu jenom zopakovat, že jsem hrozně ráda, že jsem si tuhle knížku přečetla. Ty peníze byly aspoň podle mě dobrá investice.
P.S.: Ale ne každému se líbí to samé. Takže se na mě, prosím, kdyžtak nenaštvěte, když se vám knížka líbit nebude...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MartyGIRL | Web | 16. června 2009 v 22:37 | Reagovat

super článek..sem už též unavená už pudu spat xP

2 Elaine | 16. června 2009 v 22:41 | Reagovat

Panejo. :-) No, moje Pants on Fire jsou na cestě.
A zdá se, že teď čteme i ve stejnou dobu. Právě jsem dočetla Nicola and the Viscount a je to totálně úžasný. 8-)  :-)  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.