Meg o knize "Nicola and the Viscount"

17. června 2009 v 18:20 | Elaine |  Kniha NatV
V tomto článku si můžete přečíst anotaci na knihu Nicola and the Viscount a také to, co přimělo Meg k napsání této knihy.:)

oOo
Nicola Sparks, šestnáctiletá osiřelá dívka, je připravená zbrkle po hlavě skočit do své první sezóny v Londýně. Čeká na ni vír exkluzivních činností, a ačkoli urvat si pro sebe manžela bývá zpravidla hlavním cílem každé dívky během sezóny, tohle mezi ně nepatří. Nicola si už toho svého vybrala: pohledného vikomta lorda Sebastiana.
Lord Sebastian Bartholomew je bohatý, přitažlivý a okouzlující, i když několik koketních krátkých chvil, které s ním Nicola strávila, přineslo diskuze o básnictví. Nicola si je jistá, že nabídka k sňatku od lorda Sebastiana by bylo to nejlepší, co si od osudu přát. Všechno jde skvěle, dokud rozzuření Nathaniela Sheridana nezačíná klást pochybnosti o vikomtově povaze.
Nicola je přesvědčená, že Nathanielovo úsilí o pošpinění vynikající pověsti lorda Sebastiana nepřinese žádné ovoce. Ale když si začíná skládat věci dohromady, pravda je, že je odhalena spousta věcí, které mají co dočinění s vikomtem i s Nicoliným srdcem.
oOo
Inspirace
Když jsem byla teenager, viděla jsem film Romancing the Stone a na místě jsem věděla, že se chci stát spisovatelkou historických romancí zrovna jako Joan Wilder (protože mohla pracovat v pyžamu). Milovala jsem čtení historických romancí, zejména těch humorných, od autorek typu Johanna Lindsey a Amanda Quick. Je to splněný sen vidět své knihy na stejných policích v knihkupectvích jako ty jejich!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.