Jess Mastriani mezi námi?

2. července 2009 v 19:25 | Susannah |  1-800-WHERE-R-YOU: O sérii
Dnes v Třinci byla podle posledních informací zasažena bleskem patnáctitetá dívka.Při nalezení byla velmi neklidná, dezorientovaná a na těle měla drobné popáleniny prvního stupně. Teď je v péči třinecké nemocnice a její stav je stabilizovaný. Není v ohrožení života.
Zda dívku opravdu blesk zasáhl jisté není, ale Třincem v dané době opravdu procházela bouřka a dívka byla navíc nalezena v blízkosti stromu, který nesl stopy po úderu bleskem.
Zdroj s mým přepisem: novinky.cz

A kdo že je vůbec Jess Mastriani?

Jess, neboli Jessica, Mastriani je hrdinka série knih 1-800-WHERE-R-YOU od Meg Cabot. Po zasažení bleskem Jess získává paranormální schopnosti nalezení pohřešovaných lidí. Blesk jí nijak neublíží, jediný důkaz o události je jen podivná jizva na její hrudi.
Více o sérii knih 1-800 najdete tady. Na motivy knih byl natočen i seriál, který nedávno běžel na TV NOVA, Pohřešovaní s Caterinou Scorsone v roli Jess.
Doufám, že dívka z Třince se brzy uzdraví... :) A kdyby náhodou (a to by musela být extra náhoda) někdy narazila na tenhle článek, doufám, že si ho nebude brát osobně. O:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.