Meg Cabot a Switchblade Kittens

9. července 2009 v 15:23 | Elaine |  - Ostatní -
Pamatujete si na trailery k Being Nikki? Rozhodla jsem se, že přijdu na kloub tomu soundtracku od Switchblade Kittens. Věděla jsem, že je to skupina, která vydala CD "Rebel Princess" na počest Meg Cabot. Ale co se nedozvím! Více v celém článku.


Písnička na počest Fat Louie (Tlusťocha Louie)

Vážně existuje! Zkuste se zaposlouchat do těhle dvou videí a sledujte to v textu!

Sneaky Sock Eater
You slink under the chair
But you don't fit under there
I see a whole mound of your hair
Pre-Chorus: Pretend to be sleeping but I see you peeping
Chorus:
You're a sneaky sock eater
Petty crime repeater
You could act a bit sweeter
You're a trouble making leader
All my love depleter
You could act a bit sweeter
Fluffy toe heater
Hugs you can't abide
Walk by you try to bite
Strangers come but you just run and hide
Stare at the TV
But you won't look at me
Sit on my suitcase so I won't leave

Sneaky Sock Eater...
Louie je známý tím, že polyká ponožky. Tahle písnička je prostě plná narážek. Třeba když se Mia ve čtvrtém díle vrátila z Vánoc v Genovii, Louie si lehl na její kufr, aby nemohla zase odjet, pamatujete?

Ale hlavně existuje...

Písnička na počest Michaela Moscovitze (!!!!!)

A taky, že si ji Michael zaslouží! Tahle písnička se objevila v trailerech č. 3 a č. 4.
Brown Eyed Boy
His hair is a bit too long and
Pale skin the sun's too strong and
He smiles one side goes wrong but
He wrote me a love song
Doesn't like to watch team sports and
Refuses to wear his shorts and
Shys away from pushy sorts but
IMs me his retorts
Chorus:
My Brown eyed boy he's so alone
My Brown eyed boy trapped in his room
My Brown eyed boy think he's the one
I come undone for my brown eyed boy


Můj rozbor písně:
Brown Eyed Boy ("Také jeho oči vypadají na první pohled tmavé, ale ve skutečnosti jsou kaleidoskopem hnědé a mahagonové, s občasnými tečkami rubínové a zlaté, jako dvě jezírka v pozdním létě.")
His hair is a bit too long ("Jeho vlasy vypadají na první pohled tmavé, ale při bližším zkoumánízjistíte, že jsou v nich vlastně pruhy oříškově hnědé, zlatavé a černé. Na chlapce je nosí dost dlouhé, ale ne proto, aby vypadal "in". Jen má prostě tolik zájmů, že nemá čas si je dávat pravidelně stříhat.")
He smiles one side goes wrong but (teď si zrovna nepamatuju, kde to Mia říkala, ale vím, že když se Michael usmívá, jeden koutek jeho úst se lehce zvedá)
Pale skin the sun's too strong and ("Judith se mu dokonce trochu podobá. Totiž, oba mají kudrnaté tmavé vlasy a světlou pleť od toho, jak pořád sedí zavření u počítače a hledají na internetu unformace o genetice.")
He wrote me a love song (No jasně. Princess of My Heart k narozeninám, pátý díl. A pak i vlastně písničku Tall Drink of Water.)
Doesn't like to watch team sports and ("Michael does not believe in organized sports, or organized religion, or organized anything, for that matter."; "Occasionally, Michael comes out of his room and makes sarcastic comments. Sometimes when he does this he is not wearing a shirt. Even though he does not believe in organized sports, I have noticed that Michael has a really nice chest. His stomach muscles are extremely well defined.")
Refuses to wear his shorts and
Shys away from pushy sorts but
IMs me his retorts (Michael si s Miou hodně psal i dřív, než spolu začali chodit.)
My Brown eyed boy he's so alone ("Anyway, Lilly said not to worry about Michael telling his friends at school about my mom and Mr. G, since Michael has no friends.")
My Brown eyed boy trapped in his room ("Instead, Michael spends almost all of his time in his room. I once asked Lilly what he does in there, and she said she and her parents employ a don't ask, don't tell policy with Michael.")
My Brown eyed boy think he's the one
I come undone for my brown eyed boy

Obě písničky se mi celkem líbí. Průměr. Ale text je dobrej. Koukala jsem se i na nějaký další texty Switchblade Kittens a byly tam třeba písničky o Sam z All-American Girl, o Heather ze Size 12 Is Not Fat, o Grandmére... Pokud se na to chcete podívat a poslechnout si celé písničky, můžete kliknout na oficiální stránku Switchblade Kittens.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.