Petra

5. července 2009 v 19:00 | Elaine
V tomto článku si můžete přečíst o další postavě z knihy JINX, tentokrát o au-pair Petře.

Petra

Krátký popis: studentka, která pracuje jako au-pair a bydlí spolu s Gardinerovými
Věk: 20 let
Bydliště: pochází z Bonnu z Německa, teď bydlí s Gardinerovými na Východní 69. Ulici, číslo domu 326, Manhattan, New York
Přítel: Willem
Škola: studuje fyzioterapii na vysoké škole ve Westchesteru
Zaměstnání: au-pair (dostává 300 dolarů týdně)
Vzhled: je velice krásná blondýna
Povaha: Petra je nesmírně milá (jak Jean říká, je to jedna z nejlaskavějších lidí, jaké kdy poznala), je vděčná za to, že může bydlet u Gardinerových a vzorně se stará o Alici a Teddyho a taky něco vaří a je vlastně dalším členem rodiny
Úryvek:
"Gardinerovi jsou ke mně tak milí," řekla Petra, když nesla moje kufry do pokoje hostů ve třetím patře stejně snadno, jako by nevážily víc než několik cédéček.
Dokonce to ani nevypadalo, že by Petra potřebovala v mezipatrech popadnout dech, krom faktu, že angličtina ani nebyla jejím rodným jazykem.
Což znamená, že pravděpodobně dokáže mluvit ještě rychleji svojí mateřštinou.
"Taky mi platí tři sta dolarů týdně," pokračovala Petra. "Představ si, žít na Manhattanu zadarmo včetně jídla a dál dostávat tři sta dolarů týdně. Moji kamarádi zpátky doma v Bonnu říkají, že je to až příliš dobré, než aby to byla pravda. Pan a paní Gardinerovi jsou teď pro mě jako matka a otec. A miluju Teddyho a Alici, jako by to byly moje vlastní děti. No, je mi jenom dvacet a Teddymu a Alici je deset a pět, takže by asi nemohli být mými dětmi. Ale možná mými vlastními sourozenci. Teď tady. Tady je tvůj pokoj."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.