Anotace na knihu "Výchova Karolíny"

31. srpna 2009 v 11:01 | Susannah |  Kniha EC
Objevila se anotace na novou knihu od Meg Cabot, která u nás vyjde. Přeběžně je známé datum 15. září, ale uvidíme, jak to nakonec dopadne. Kniha vyjde u nakladatelství Oldag a pod Megiiným pseudonymem pro historické romance - Patricia Cabot.
AKTUALIZACE (duben 2011, Elaine): Poněvadž byla kniha přejmenována z "Výchova Karolíny" na "Výuka lady Caroline", opravila jsem v textu anotace jméno Karolína na Caroline.

Když lady Caroline Linfordová přistihne svého snoubence Hursta Slatera, markýze z Winchilsea, in flagranti s lady Jacquelyn Seldonovou, udělá totéž, co každá rozumná žena té doby - nic. Dokonce zabrání tomu, aby je přistihl i Jacquelynin snoubenec a bohatý výrobce zbraní Braden Granville. Ten se vypracoval z nejchudších poměrů, za což si sice mezi smetánkou vysloužil jen posměch a opovržení, ale dobře ví, že ho jeho snoubenka podvádí, a je odhodlaný odhalit totožnost jejího milence stůj co stůj, aby mohl svatbu zrušit. Jenomže Caroline se cítí Hurstovi zavázána, neboť před rokem zachránil život jejímu bratrovi, a proto je odhodlána si ho vzít. A aby v něm probudila bezmeznou touhu, rozhodne se vyhledat pomoc londýnského donchuána Bradena, který však o Carolinin plán nemá zájem, dokud nezjistí, že Caroline zná něco, po čem Braden doslova prahne: jméno milence své nevěrné snoubenky. Jakmile však začne jejich vášnivá výuka, přeskočí jiskra a odstup mezi učitelem a žákyní zmizí. Společně se učí, jak vypadá opravdová láska a že srdci člověk prostě neporučí.
oldag.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Keith | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 0:23 | Reagovat

Díky za info, hledám informace, poněvadž co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.