Fotky z natáčení a z filmu "Deník Princezny 2: Královské povinnosti" + děj filmu

1. srpna 2009 v 11:30 | Susannah |  - Deník Princezny 2: Královské povinnosti -
No tak těch fotek je hrozně moc, to říkám předem. Hledala jsem je hrozně dlouho a pak jsem ještě našla další a porovnávala jsem skoro pořád třeba tři verze jedné fotky. Hrůza děs. Ale řekla bych, že se to vyplatilo. Sbírka fotek je ohromná.
Opět se pohodlně usaďte a prohlížejte! ;)
Ve finále je fotek krásných 101 (Dalmatinů), ale započítala jsem i videa. :D Článek jsem začínala psát kolem půlnoci, ale tak v polovině jsem málem usnula, takže jsem to hned dodělala, když se mi ráno vzpamatoval internet. :)

ooOooOooOooOooOooOoo
1.: Mia dostudovala vysokou a letí do Genovie, kde se bude nadále nechávat vzdělávat a za nějaký čas přebere žezlo ona. No, nakonec to tak samozřejmě nedopadne. :D Záběry z letadla jsou nápadně podobné konci prvního dílu. Ale například genovijský palác změnil vzhled. Také přeobsadili Tlusťocha Louieho, ale to člověk z pohledu na tu kočku fakt nepozná. :D
2.: Vztah Joe + Clarisse nabírá v druhém filmu na obrátkách. Příchod královny Clarisse a Miiny babičky v jednom na ples na počet 21. narozenin princezny Mii. No a královna se prostě v chodbě vítá s Joem. Oproti prvnímu filmu a jenom náznakům je to ale pokrok. Věděli jste, že vztah mezi těmito dvěma postavami byl nápad herecké dvojice, která je ztvárnila? :)
3.: A tady je konečně princezna Mia. Je tradicí, že si musí na plese zatančit s každým svobodným mužem, nebo tak něco. No a kromě všech možných katastrof je tady i ...
4.: Nicholas Deveraux! + BONUS: Video

5. + 6.: Dvě katastrofy. Magor a magor II.

7. + 8: Raven, která hrála ve filmu Asanu. Byla v mnoha scénách a tady ty dvě fotky jsou víc než fotky s Miou v jejích šatech z plesu. Nejsou nikde. Ale Asanu si vyfotíme. Ve skutečnosti je Raven moderátorkou Disney Channel, hraje v jeho filmech a tak trochu i zpívá... Ale nechápu, proč nikde nejsou i fotky ostatních postav a její takovéhle fotky hned dvě.
9.: Vikomt Mabrey s reportérkou Elsie Penworthy. On je záporák příběhu, ona roznáší drby o princezně do televize. A kdyby vám byl drahý Vikomt povědomý...
10.: Hrál Gimliho v Pánovi prstenů. ;)
11.: Ďábelský plán Vikomta: Připravit Miu o trůn a dosadit Nicholase. Nicholas na to ovšem svým způsobem má právo, protože mají s Miou někde dávno společné předky. No a na plese to Mia samozřejmě nevěděla, takže její reakce je pak dost... typická pro Miu. :D
12.: Víc fotek bohužel není. Babička Nicholase (doteď jen neznámého potenciálního následníka) pozvala do paláce, aby ho lépe poznaly. Mia se prostě na chvíli odvrátí, pak takhle zamkrá, dojde k Nicholasovi a vší silou mu dupne na nohu. Prostě Mia!

13.: Fotka, no. :D
14. + 15. + 16.: Následující fotky jsou spíš pro zasmání. Nijak jsem je neupravovala a nevím, jak to má být správně. Třetí je wallpaper, který jsem dávala už do minulého článku. ;)
17.: Hodiny princeznování pokračují. Scéna, kde se Anne Hathaway vážně výborně ksichtí. Tahle fotka je velmi slabý odvar.
18.: Následující fotka je z vystřižené scény, aspoň myslím. Každopádně ve filmu nějak mělo být, že Nicholas dobře vaří, ve finále to tam ale moc nebylo. Určitě je vystřižená jedna scéna s ním v kuchyni. Ale tahle je vlastně asi ve filmu i normálně. No to je fuk, já nevim. :D Každopádně: Nicholas zůstává bydlet v paláci.
19. + 20. + 21.: Máme tady problém. Parlament se rozhodl uznat starý zákon, podle kterého se musí žena vdát, aby mohla vládnout. Mia dostává lhůtu 30 dnů, aby si našla manžela a uzavřela s ním sňatek. Následující fotky jsou z vybírání manželů. Promítání základních informací a fotek... Je tam hromada podivných existencí a pak narazí na někoho jménem Andrew Jacoby. No, Mia se pak na třetí fotce tváří dost výstižně, takže jejich reakci nemusím popisovat. :D

22. + 23.: A první setkání rodin a potenciálních snoubenců. Andrew je na druhé fotce. Hraje ho Callum Blue.
24.: Další fáze seznamování - hrají tenis. No a Mia finguje zranění...
25. + 26.: Hm... Je to vlastně jakási přehlídka a Mia s královnou mávají z kočáru. Je vážně vtipné porovnávat úmyslně focené fotky a pak screeny z filmu samotného. :D
27.: Mia prostě vidí, jak se něco děje v chumlu dětí a zastaví kočár. Vyvolá tím docela rozruch. Pak zjišťuje, že děti jsou většinou sirotci a po zbytek filmu pro ně například vyjednává lepší domov. Mimochodem je tady podle mě Anne Hathaway hrozně moc nalíčená. Vždycky na to koukám, když koukám na tenhle film... A názor jsem nezměnila.
28.: Pořád přehlídka... A další fotka Andrewa s foťákem.
29. + 30. + 31. + 32. + 33.: Další společenská událost. Přehlídka královské gardy? Mia musí jet v dámském sedle a neumí to. A tak jí babička půjčí svůj trik pro dámské sedlo. Skončí to naprosto typicky katastrofou. A to jen kvůli ďábelskému plánu Vikomta Mabreyho. Jako vždy. Podobně jím zaviněná nehoda je i ve vystřižených scénách.
34. + 35.: Další společenská akce. Tentokrát moje oblíbená zahradní party.
36. + 37. + 38.: Skvělá scéna. Jako bonus jsem našla i video. ;)

39.: Úžasná fotka z natáčení. Chris Pine byl asi zmáčen bezdůvodně, protože on pak v záběrech ve filmu mokrý mimo fontánu není. Mia má zato zaděláno na problém. "Dripping wet with the same man who is not your betrothed."
40. + 41. + 42.: Zasnoubení s Andrewem. Jo, výraz Anne na druhé fotce vystihuje tak nějak všechno.
43. +44.: Oficiální oznámení zasnoubení. Nicholase to mimochodem pěkně štve a to se mi dost líbí. :D Ve scéně je taky dobrý Mia-fórek.
45. + 46. + 47. + 48. + 49.: Miina rozlučka se svobodou s bandou urozených dam v pyžamech. A taky se skluzavkou. Julie Andrews (hraje královnu Clarisse) ve scéně zazpívala poprvé veřejně od své operace krku... A údajně rozplakala skoro celý štáb. Hrála mimochodem Mary Poppins, pro ty, kdo znáte a nevěděli jste. ;)
50. + 51. + 52. + 53. + 54.: Při korunovačním ceremoniálu musí Mia prostřelit zapáleným šípem kruh a tak symbolicky... No prostě se musí trefit, jinak má problém. Omlouvám se, ale začíná se mi vypínat mozek. :D No a Mie to jednoduše vůbec nejde. Nacvičuje i jinak během filmu, ale tahle scéna je prostě skvělá. Přikládám i video. :)

55. - 61.: Už v předchozí scéně Nicholas říkal Mie, že se s ní chce ještě vidět sám. Tady ji láká ven. Ona za ním sešplhá z okna (samozřejmě následuje pro Miu typická nehoda) a je s ním celou noc u jezera. Lilly jí kryje záda. Přikládám videa - útěk a scéna u jezera. Ráno Mia zjišťuje, že u jezera je jakýsi chlápek s kamerou, myslí si, že je to Nicholasova práce a naštve se na něj. Do svého pokoje se vrátí až ve chvíli, kdy jí už hledá královna Clarisse a její asistentka pustí v televizi reportáž, kde je Mia s Nicholasem. Vypadá to, že ze svatby sejde, ale nakonec ne...
62.: Na svatbu doráží i Miina máma, Helen Thermopolis, kterou hraje Helen Goodall. Ve filmu se její syn a syn pana O'Connela jmenuje Trevor, v knize je synem jejím a synem Franka Gianiniho Rocky.
63.: Připravování účesu na svatbu. Několik marných pokusů a výsledek, který uvidíte až když nevěsta vchází do kostela. Do té doby jí vlasy kryjí například květiny.
64. + 65. + 66.: Všichni jsou v kostele a Mia je celkem nervózní. Tady mluví s Josephem. On se mezitím nepohodl s Clarisse, protože ji požádal o ruku a ona odmítla. Joe Mie prozradí, že to u jezera nebyla Nicholasova vina.
Následující fotka není screen z filmu, protože tam Mie opravdu nejsou vidět vlasy přes tu ohromnou kytici na dvěřích.
67. + 68. + 69. + 70.: Miin příchod. Jde a pak zmpomaluje. A pak zastaví. Omluví se a s nadzvednutou vlečkou utíká před kostel. Tam za ní přijde Clarisse a říká jí, ať se rozhoduje srdcem a přidá ještě, že ona se rozhodovala vždycky rozumem a teď ztratila jediného muže, kterého kdy opravdu milovala (Joseph).
71. + 72. + 73.: Mia se vrací do kostela a uličkou prozměnu hrozně žene. Vepředu mluví s Andrewem. Každý má prý právo najít si pravou lásku, včetně nich dvou. Vrací mu prsten a on si jde sednout. Mia pak všem oznamuje, že svatba se nekoná. Navíc jí je dovoleno se nevdávat a projde změna zákona, který jí to nařizoval.
74. + 75.: Mia střílí z luku, míří, jak ji to naučil Nicholas a trefí se.
76.: Moc pěkná scéna s Nicholasem. :)

77. - 87.: Korunovace

88.: Fotka ze scény běžící během titulek. Mia otevírá dětský domov už jako královna. Je tam i spousta jiných činů a událostí.
89. + 90.: Vystřižená scéna, kdy drahý Vikomt podrazí nohu jednomu klukovi, který srazí žebřík, když je Mia nahoře. Mia se drží větve a ta se postupně ulomí. Je to společenská akce, protože Genovie je slavná pro svoje hrušky a Mia je trhá z nejstarší hrušně.
91. + 92.: Režisér Gary Marshall.
93. + 94. + 95: Gary Marshall během natáčení.
96.: Víte, kdopak je člověk na následující fotce???
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Chvilka napětí

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
97. + 98.: No přece náš drahý Chris Pine alias Nicholas Deveraux! No vážně! ;) :D
99.: Fotka z moc pěkné vystřižené scény.
100.: Zapomenuté foto. Fakt netuším, kam ho zařadit.

101.: Moc hezká fotka. Bohužel ve špatné kvalitě.

oOo
Nemůžu uvěřit, že už je to hotové. :)
Druhý film se mi co do zpracování (kostýmy, lokace, obsazení, úhly kamery, ...) líbí asi o trochu víc, než díl první, ale jinak se podle mě skoro nedají porovnávat. Když jsem poprvé viděla dvojku, docela mi dalo zabrat zvyknout si na Chrise Pinea, ale teď mi opravdu vůůůůbec nevadí. :)
A co vy a druhý film?
oOo
imdb.com
google.com
youtube.com
blog.cz (naprosté minimum fotek, bohužel adresy nemám)
Oficiální stránky filmu
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Elaine | 1. srpna 2009 v 12:46 | Reagovat

Mně se film taky líbí. A Chris Pine je lepší než Robert Schwartzman. :-) (Já toho Chrise s brejlema poznala, vážně!) Každopádně se ti to moc povedlo. Je to hodně kvalitní!! :-)
Mě vždycky rozesměje výraz Heather Matarazzo v té scéně, kdy Mia leze z okna za Nicolasem... však víš, jak se tváří, když říká "your almost Prince Charming". :-D
Samozřejmě scéna u fontány je dokonalá. :D

2 Lory | Web | 12. června 2013 v 20:54 | Reagovat

Chrisovi to tam strááááášně moc sluší <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.