CreativeMovieIdears.Blogspot.COM

31. října 2009 v 8:58 | Susannah |  O sérii Airhead
Na fórum na MegCabot.COM je zakázáné psát odkazy, ale narazila jsem tam na jeden, který administrátoři evidentně ještě nestihli smazat.
Jde o blog nějaké čtenářky Oce, která si hrozně oblíbila sérii Airhead a celý blog věnovala podrobnostem, jak by si ona představovala případný film, kdyby se opravdu měl točit.
Stránka je samozřejmě v angličtině...
Uvnitř článku najdete pár jejích nápadů.


____________
V současné době už je blog déle neaktualizovaný a je vysoce pravděpodobné, že když už aktualizován bude, přibudou další knihy, nejen představy o Airhead.
Každopádně, tady jsou ty nápady, pro těch pár zbylých klikněte na odkaz dole.
Oblečení, které by měla nosit Em...
První mikinu má mít na sobě, když jde s Fridou a Christopherem do Stark obchoďáku a celé to začne.

Věci dál má mít na sobě celou první kapitolu. To znamená školní hodinu, kde má Em něco jako referát a nikdo ji neposlouchá.
Vespa patřící Gabrielovi...
Herečka pro Nikki...
Jmenuje se Brittany Robertson. Oce dala na tu stránku poměrně špatnou fotku, tak jsem našla jednu, kde vypadá herečka lépe.
Herečka pro Emerson...
Víte co? Mě vážně unavuje, jak se vždycky vynoří jeden film a všichni chtějí do knížek tu hereckou dvojici. Tohle je ten samý případ. Kristen Stewart nemusím představovat. Nevím jak vy, ale já bych vážně uvítala, když už by se filmy podle dalších knížek Meg točily, aby se tam objevily neznámé tváře.
Mimochodem, jeden z herců, které Oce vybrala, je i...
Ano, Robert Pattinson. Nebyla jsem překvapená, fakt ne. Jenom by měl hrát postavu, která je blond a má modrý oči! No dokážete si ho představit jako blonďáka? Já teda ani omylem ne a nechci.
Na blogu Oce podle mě najdete pár docela zajímavých nápadů, ale nečekejte extrémní množství.

CreativeMovieIdears.Blogspot.COM


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katjes | E-mail | 31. října 2009 v 17:45 | Reagovat

no popravdě,tak herečka na Nikki se mi líbí,ale Kristen a Robert ne.Stmívání mám ráda,ale ve filmu ty dva zrovna nemusim,taky bych byla nejradši,kdyby ve filmech od meg nehráli nějaký profláknuhý hvězny. :-?  :-)

2 argsan | Web | 1. listopadu 2009 v 19:49 | Reagovat

budu si muset přečíst i něco jinýho než mediátora :)

3 WerunkA | Web | 10. března 2010 v 22:55 | Reagovat

Já za to nemůžu, ale já si Em a Nikki představovala tak, jak vypadaj na obálce a jiný se mi tam prostě nehoděj.. :-( :-D
Kirsten je skvělá, ale s ní to bude stejný jako s Emmou Watson - ať ji lidi uviděj v jakymkoli film, po hafci jinejch novejch natočenejch, vždycky si vichni řeknou - a jó, Hermióna. A tady by si akorát řekli trochu pozměněnou verzi - a jó, Bella.. :-P
Takže bych jí upe nedoporučovala.. Stejně jako Roberta. /btw. chcete mi namluvit, že by měl hrát Chrise? bo koho??/ :O :-/

Našla jsem jedno video na Youtube (je ve WEBu), kde jsou možní herci, co by tam mohli hrát-asi spíš fanmade. ty mi s jistejma výhradama docela seděj.
Zezačátku se mi moc nelíbila Selena Gomez jako Em, ale musí se uznat, že je docela podobná tý Em z obálky knížky.. :-D

4 Susannah | 11. března 2010 v 17:13 | Reagovat

Já nevim, mně nepřipadá, že bych si Emmu nebo Kristen nedokázala v jiném filmu užít jenom proto, že hráli v jedné slavné sérii... Je škoda, že je to video tak dlouhý a ty fotky jsou nekvalitní. Při čtení nějak nepotřebuju vidět v hlavě u slova "Em" zrovna S. Gomez, nebo jiné, vyhovuje mi si postavy jen představovat a film se stejně nechystá... Ale asi se Em z obálky podobá, to jo. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.