"Runaway": Nová verze anotace a ještě víc

28. října 2009 v 21:21 | Susannah |  Runaway
Runaway, 3. díl ze série "Airhead", jejíž první díl v ČR vyšel jako "V kůži supermodelky", dostal dnes svůj vlastní banner a svou vlastní část webové stránky Meg Cabot.

Uvnitř článku najdete přeloženou novou verzi anotace. Pro porovnání, tady najdete tu starší. Mně osobně se víc líbí ta novější. Tak moc se neliší, ale ty rozdíly se mi líbí tak akorát.
P.S.: Obě anotace obsahují velké SPOILERY! Čtěte jen na vlastní nebezpečí.


oOo

Kde se ukryješ,
když tě každý zná jménem?

Em Watts(ová) je vězeň: Brandon Stark, dědic korporace Stark a rodinného majetku, ji drží v zajetí.
Em Watts(ová) je lhářka: Všem svým přátelům tvrdila, že Brandona miluje, a že je vše v naprostém pořádku.
Em Watts(ová) je k smrti vyděšená: Opravdu netuší, jak se z toho dostat.
Pořád je v šoku ze skutečnosti, že dívka, jejíž život byla nucena po transplantaci mozku do jejího těla žít, je naživu - naživu a rozzuřená, že jí Em vzala to, co považovala za právoplatně své...
... stejně jako je v šoku z Brandona Starka, který teď zamýšlí zjistit tajemství oné dívky a zneužít ho jako pomstu svému otci.
Ale to není všechno, co Brandon chce... chce Em. A nejen jako nástroj, který Nikki přinutí k odhalení onoho tajemství a zajištění mu místa ředitele Stark Enterprises jednou a provždy.
Ale Brandon taky není jediný, kdo po Em něco chce. Christopher ji chce zase využít proti Brandonovi... ublížit mu za to, že mu Em vzal a k zničení Stark Enterprises.
Em Watts(ová) je unavená: Je unavená z využívání její osoby. Je unavená z těch lží, co jí všichni předhazují. Unavená z těch pokynů, koho může a koho nesmí milovat. Je unavená ze lží, kterými je teď nucena žít.
Když je na ni každý, koho miluje, rozzuřený kvůli věčem, které nemůže vysvětlit, sáhne si Em na samé dno... jaký má tedy smysl vůbec v tom všem pokračovat?
Ale když vypátrá pravdu o Nikkiině tajemství, ví, že je tady jen jedna osoba, na kterou se může obrátit.
Bude ale Christopher schopný opomenout svoje pocity a pomoct jí odhalit jejího zaměstnavatele světu? Je vůbec fér zamotávat do toho všeho Christophera, když - pokud bude vůbec souhlasit - je velmi pravděpodobné, že se je Stark Enterprises pokusí oba zabít? Tentokrát natrvalo?
Možná bude pro Em lepší jenom utíkat dál. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adrianga | Web | 29. října 2009 v 11:32 | Reagovat

bůůůůůůůů. já si to chci přečíiist... vyjde aspoň dvojka?:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.