The Princess Present - 22. prosince, poledne

22. prosince 2009 v 12:00 | Elaine |  The Princess Present
Máme pro vás první dárek k Vánocům, budete si moct přečíst úryvky z knihy The Princess Present, kdy Mia tráví Vánoce v Genovii.
Ať se vám to líbí!
Banner speciálně pro tenhle účel upravila Susannah.

Úterý 22. prosince, poledne
Knížecí genovijská ložnice

PANEBOŽE, ONI PŘIJEDOU!!!! SEM!!!! PŘIJEDOU SEM!!!! BUDOU TU UŽ ZÍTRA!!!!
Proč jsem jediná, koho to ZAJÍMÁ???? Grandmére vzhlédla od své horké vody s citronovou šťávou a pronesla: "Připravte modré a zlaté křídlo, prosím," směrem k Antoinovi, majordomovi.
A TO BYLO VŠECHNO.
Tak moc se zaobírá s plánováním svého Štědrovečerního plesu (všechny šlechtické rodiny z celého světa se kvůli němu sjedou do Genovie) a nemůže myslet na nic jiného. Ne že by to zajímalo někoho jiného z rodiny. Táta se dokonce zeptal, proč jednou pro změnu nemůžeme mít tiché rodinné Vánoce.
Grandmére se na něj podívala s ostřím v očích a pak řekla, když se probírala všemi RSVP, které jí přišly poštou: "No, jestli si řecký princ Nikolaos myslí, že si sem může vzít svého poníka na pólo, bohužel se mýlí."
Můj táta si jenom povzdychl a vrátil se ke čtení The Wall Street Journal.
Říkám vám, něco ZLÉHO se děje s mojí rodinou.
"Haló? To je všechno?" vykřikla jsem. "Budoucí princ Michael Moscovitz Renaldo zítra přijíždí na svoji vůbec první návštěvu země, nad kterou jednou se mnou bude vládnout a všechno, co řeknete, je 'Připravte modré a zlaté křídlo, Antoine'?"
To přimělo tátu vykouknout z poza novin.
"Vy dva jste zasnoubení?" Uprostřed čela měl obrovskou vrásku. Legrační je, že jsem si toho nikdy nevšimla. "Kdy se to stalo?"
Bohužel jsem musela přiznat, že Michael mě zatím nepožádal o ruku.
oOo
Seznam vánočních dárků:

Táta - předplatné Golf Digest. Hotovo.

Grandmére - vycpaná saténová ramínka jako obvykle. Sama řekla, že princezna jich nikdy nemá dost. Hotovo.

Philomena (pozn.: přítelkyně Miina táty, dánská modelka) - co moderní princezna DÁVÁ nejnovější přítelkyni svého táty? Přemýšlím o veganském balzámu na rty Pussy Pucker Pots, takže táta aspoň nebude terčem škodlivých živočišných produktů pokaždé, když jí strká jazyk do pusy. Hotovo.

Mamka - tepláky na jógu. Ne že by ji dělala. Ale zrovna zbožňuje cokoli elastického během svého boje shodit přebytečná kila a dostat se na původní váhu před těhotenstvím. Hotovo.

Pan G - sluchátka, abychom nemuseli poslouchat jeho AC/DC. Hotovo.

Rocky - video s Mozartem pro malé děti, protože výzkum říká, že existuje vztah mezi Mozartovou hudbou a zlepšováním duševních schopností a inteligence a já nechci, aby Rocky trpěl tak jako já, až ON bude mít geometrii. Hotovo.

Fat Louie - šanta kočičí v ponožce. Není náročný. Hotovo.

Lars - obnovit předplatné k Guns and Ammo (Zbraně a munice). Hotovo.

Tina - kniha o tom, jak napsat romanci a vydat ji. Hotovo.

Ling Su - štětce... NE ty vyrobené ze zvířecí srsti. Hotovo.

Shameeka - všechny epizody The O.C. Tajně jsem jí je nahrála, protože nemá dovoleno sledovat ten seriál. Hotovo.

Boris - výtisk příručky Queer Eye for the Straight Guy o tom, jak se lépe oblékat. Hotovo.

Lilly - výtisk Když Jsem Tak Úžasná, Proč Jsem Pořád Sama? Deset Strategií, Které Navždy Změní Váš Život. Je dost těžké vymyslet, co dát Lilly a Michaelovi, protože slaví Chanuku a to obnáší OSM večerů po jednom dárku narozdíl od JEDNOHO dne, kdy máte ŠTĚSTÍ, když dostanete osm dárků. A ačkoli Lilly říká, že většina dárků jsou spodní prádlo nebo ponožky, nemůžu si pomoct a myslím si, že židovské děti se o svátcích mají líp. Ale Lilly tvrdí, že je to vražda vymýšlet osm dárků pro svého tátu, protože kolik kravat a/nebo předplatných časopisů můžete dát jednomu člověku?
Pavlov a Rommel - kousací hračky. Hotovo.

Michael - tohle je vážně těžké. Musela jsem Michaelovi sehnat něco naprosto skvělého k Vánocům, protože k Chanuce jsem mu dala vážnou pitomost. Myslím, že jsem to měla tušit, protože Dance Dance Revolution Party pro PlayStation 2 bylo něco, co jsem chtěla. Jenom jsem předpokládala, že to chce taky. Fajn, věděla jsem, že to ve skutečnosti nechtěl, ale myslela jsem si, že až uvidí, jaká to je SRANDA, bude to taky chtít. Ale můžu říct, že si to nikdy nepouští kromě případů, kdy přijdu k nim, to vím, protože taneční parket vypadá naprosto stejně od minula.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 adriangapovidky | E-mail | Web | 22. prosince 2009 v 16:52 | Reagovat

:D:D ten dárek pro Michaela je nejlepší..
jinak děkuju :)

2 Adrianga | E-mail | Web | 22. prosince 2009 v 20:15 | Reagovat

jo hele, a my jsme jim předtím psaly hodně kvůli dotisku mediátora ne? to nevíte, jak to bude?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.