Airhead FanArty

31. března 2010 v 20:35 | Susannah |  O sérii Airhead
Díky videu k Runaway jsem teď poměrně v náladě na celou sérii, takže jsem byla v náladě hledat FanArty a našla jsem hned tři.
:)


oOo
1.: Autorkou obrázku je grobanfan9109. Namalovala obálku Airhead z obou stran. Na té titulní se jí moc líbí šaty, ale prý neumí malovat světla.
:)
2.: A zadní část obálky knihy. Obojí je na můj vkus dost tmavý a hodně tmavě počmáraný, ale sama bych určitě nezvládla nic světoborného. Autorkou je opět grobanfan9109. Mimochodem u obrázků všem doporučuje přečtení Airhead.
:)
3.: Autorkou posledního obrázku je Miss-Ami. Jde o scénu z Airhead, kdy je Nikki/Em ve škole a mluví s Christipherem, když si od něj nechává nastavit na počítači mailovou schránku. Aspoň myslím.
Překlad textu na obrázku:
"Nikki," oslovil mě.
Zastavila jsem. Nemohla jsem se otočit, protože pak by viděl slzy, které mi utekly zpod očních víček a teď mi pomalu stékaly po tvářích.
"Uh-huh?" řekla jsem ke zdi.
Jeho hlas byl pořád tichý. "Byla to moje nejlepší kamarádka."
Slzy mi dojetím začaly stékat po tvářích ve větších potůčcích, což jsem se před ním pořád snažila skrýt. Najednou jsem mu tak moc chtěla říct pravdu. Chtěla jsem se za ním rozběhnout, odhodit tašku, rozpřáhnout kolem něj své paže a říct, "Christophere, to jsem já! Em! Nejsem mrtvá! Jsem tady uvnitř! Vím, že je to šílené, ale je to pravda!"
Ale nemohla jsem.
:)
deviantart.com
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.