Runaway Video #1

30. března 2010 v 20:50 | Susannah |  Runaway
Konečně je tu video k třetí knize série Airhead (u nás vyšel první díl pod názvem "V kůži supermodelky"). Video je podle mě co do vtipnosti naprosto úžasné. Řekla bych, že videa týkající se minulých dílů série byla dobrá a určitě zajímavá (například informace o místech, kde se děj odehrává), ale u tohohle jsem se opravdu smála.
Video uvěřejnila Meg před cca 40 minutami na Facebooku a zatím není na Youtube, takže vás na něj můžu jen odkázat. Naštěstí se nemusíte registrovat, pokud na Facebooku nemáte účet, můžete se na video podívat bez problémů i tak.
Tudy se dostanete na zeď profilu Meg, kde najdete mezi nejnovějšími příspěvky Runaway Video #1, nebo se můžete podívat přímo sem, kde uvidíte video i větší. VELMI, VELMI, VELMI doporučuji se podívat!
Meg ve videu napodobuje klasický styl reklam, mluví o Stark Enterprises (konečně vidíme oficiální logo ) a vyloženě paroduje obdobné vážně míněné spoty. Nakonec se samozřejmě zmiňuje i o knize Runwaway, ale jen na okraj. Geniální video!
Překlad uvnitř článku.
:)

oOo
Vítejte. Jsem Meg Cabot a jsem tu, abych Vám řekla o revoluci. Revoluci v maloobchodě. A o muži. Muži, který měl sen, sen, ve kterém Vy, nás zákazník, můžete nastoupit do auta a ujet pouhé 2.2 míle k nejbližšímu obchodnímu domu se zlevněným zbožím, kde si budete moci zakoupit cokoli od hot-dogu přes laptop/notebook až po pár nefalšovaných diamantových náušnic značky Nikki Howard ve tvaru lustrů (pozn. chandelier = křišťálový lustr) - vše pohodlně na jednom místě. Kdo tuto revoluci odstartoval? Kdo je tento muž? Kde je ten obchod? Jako kdybyste se museli ptát! Nikdo jiný než ředitel společnosti a zakladatel Stark Enterprises, Robert Stark. Robert Stark otevřel svůj první obchodní dům se zlevněným zbožím (pozn. discount store - u nás například různá outlet centra, prostě levné, ale kvalitní zboží) před dvaceti lety. Dnes jich je celostátně přes 1 000 a každých 5,4 sekund se otevírá nová pobočka. Minulý rok zaznamenali Stark Enterprises zisk přes 7 miliard dolarů. My Vám, zákazníkovi, poskytujeme pohodlí a nízké ceny! Nyní Vám Robert Stark s nadšením představuje svůj dosud nejrevolučnější a nejpodnětnější projekt Fénix. Co je to projekt Fénix? Přečtete si TUTO KNIHU a zjistíte to. K dostání ve všech velkoobchodech Stark, nebo u jakýchkoli dalších prodejců knih ve Vaší blízkosti (pozn. pro ČR poměrně Ha Ha Ha). Stark Enterprises. My Vás bereme jako spotřebitele.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elaine | 30. března 2010 v 22:56 | Reagovat

To je totálně, absolutně geniální!!! :-D Meg nemá konkurenci. Přemýšlela jsem o tom, s jakým trailerem přijde k Runaway, ale tohle mě vážně nenapadlo. ÚŽASNÝ. A fakt vtipný. :-)
Ale budou ještě další, když tohle je #1. To je dobře. :D

2 Katjes (Nessie) | E-mail | Web | 31. března 2010 v 20:49 | Reagovat

To je výborné video♥Meg je tam dokonalá! :D Jo a je úžasný, že jsi sem dala překlad, takhle se mi to mnohem lépe chápe :-D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.