Videa "Avalon High" od fanoušků

4. března 2010 v 21:27 | Susannah |  - Avalon High MOVIE -
Těch videí je spousta, pár jsem jich vybrala a najdete je uvnitř článku. Nejlepší je číslo 5, ale netýká se filmu.


oOo
1.: "Avalon High Trailer" je spíše zkrácená verze filmu. Líbil se mi začátek a pak jsem to už myslím ani nedokoukala... Trvá to něco nad 3 minuty a je to trochu zdlouhavé. Ale je vidět, že jim na tom záleželo. :)

2.: Další trailer, který je hodně zkráceným filmem. :D Ze začátku vůbec nemůžu rozumět tý jedný holce, ale když jsem se dostala přes šok, tak ten zbytek je vážně dobrej. Pěknej konec.

3.: Úplně bez textu, dost zajímavě poskládané záběry z různých snímků, konec skvělé propojení minulosti se současností. Taky trochu dlouhý a obsazení se mi nelíbí úplně, ale vážně dobrá práce.

4.: Vysněné obsazení pro film. Nemám nic proti Michelle Trachtenberg jako Ellie a zbytek, myslím, neznám. :) Ale já si stejně nedokážu říct, koho by měli obsadit, takže bych se nehádala s nikým, kdo si své obsazení vysní. A Michelle mám ráda. Docela hodně ji navrhují na hodně rolí, kdyby se z více knih od Meg dělaly filmy. Nevadila by mi snad ani v jedné.

5.: Dost zajímavé hudební číslo, které ty dvě dívky udělaly na nějakou soutěž. Jde spíš o AH jako o knihu, ale je to super. :D

6.: Krátký trailer. Ty barvy loga se hodně opakují a přitom jsem je jinde, než v těch videích, takhle neviděla, takže jsou možná od jedné holky a já si toho nevšímala. :D Nebo jsou na nějakém vydání knihy a netušim. Selena Gomez mi extrémně nevadí. Já budu asi nadávat až potom, co uvidim film. A jsem hrozně zvědavá. :-)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elaine | 5. března 2010 v 21:51 | Reagovat

Wow, hezká práce. :-) Teď jsem se na všechny podívala a nejlepší je začátek toho prvního. Ty dvě holky (pětka) jsou hodně originální, je to super. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.