Fotky Meg z LA

25. dubna 2010 v 18:57 | Susannah |  - Turné -
Elaine i jsme vám už ukazovaly dvě fotky z Twitter party, které se Meg účastnila.
:)Teď přidávám ještě další fotky také pořízené v LA ale tentokrát při normálních podepisovacích akcích, kde Meg vždycky ještě mluví před davem čtenářek a promítá Power Pointovou prezentaci, kde jsou například i fotky z jejího života.
Všechny najdete uvnitř článku se zkráceným komentářem, který u nich Meg měla. Megiin článek si můžete anglicky přečíst na jejím blogu.
Dvě citace Meg jsou v uvozovkách.

oOo
Meg prý na podepisování v misii Viejo potkala spoustu ze svých roztomilých čtenářek.
:)
:)
"Ráda fotím celou sešlost, protože jedna z věcí, o kterých během své prezentace mluvím je, že pokud se cítíte hezké uvnitř, vždycky to sebevědomí promítnete i navenek. Moje čtenářky jsou ale ze všech nejkrásnější:"
:)
"Další věc, o které mluvím, je to, že pokud chcete být spisovatelem musíte hodně číst. Tahle dívenka si správně četla i ve frontě."
:)
Podepisování na Huntington Beach. Meg se prý velmi dobře bavila.
:)
Měla na sobě svoje boty Betsey Johnson, které si jednou koupila, protože se jí strašně líbily a pak ji tlačily, tak je nenosila.
:)
TMZ je stránka s drby o celebritách. Prý se ukázali i na Huntington Beach. Meg psala, že fotku sice trochu upravila, ale pořád tam vypadá stupidně. No vtipná ta fotka je, to jo. =)
:)

Věci s logem webu TMZ, ze kterého nepřišli, aby psali o podepisování Meg Cabot, dostala Meg od své čtenářky Shevonne. Já vím, že vám to nic neříká. Každopádně jde o čtenářku, která se jako jedna z mnoha účastnila internetové aukce o jeden předmět a příběh, který k němu Meg napsala. Ale nevyhrála, protože ji přebila máma Meg. Která by prý jako máma ani přihazovat neměla. Shevonne sice nevyhrála, ale nakonec ty peníze všechny věnovala organizaci, které šly peníze vítězů aukcí. Mamka Meg Shevonne potom tu věcičku poslala a Meg jí poslala podepsanou knihu. A Shevonne se ukázala v LA a zvolala, že je Shevonne a přinesla věci z TMZ, protože tam pracuje. (Dívka ve fialových šatech)
:)
Fotky z LA Times Festival of Books
:)
Další foto davu, prý opět toho nejkrásnějšího. =)
:)
Italská reportérka s Meg
:)
A ještě jedna malá čtenářka
:)
megcabot.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.