Obálka knihy "Insatiable" pod mikroskopem

9. dubna 2010 v 18:04 | Susannah |  Kniha Insatiable
Díky jednomu velmi příjemnému faktu, totiž exkluzivní ukázce z knihy Insatiable (brzy se dočkáte překladu), mám i podrobné náhledy obálky. Můžete si je prohlédnout uvnitř článku.
Jak víte, kniha má být moderním pokračováním klasického hororového románu "Dracula" od B. Stokera. Více informací o sérii pro dospělé najdete tady.
:)

oOo
1.: Bližší náhled náramku... Úplně nevím, co si pod tím mám představit. Dost mi to ale připadá jako drak. Možná to nemá ani souvislost s dějem knihy, ale kdyby náhodou... Co v tom vidíte vy?
:)
2.: Podrobnější náhled dřevěného kolíku. Obecně jsou dřevěné kolíky známé jako zbraně proti upírům - probodnutím srdce je zabijete. Minimálně v originálním "Draculovi" to bylo. Tenhle kus dřeva má sílu proti upírům ještě posílenou křížkem. Upíři se vyhýbají svěcené vodě a křížkům.
:)
3.: Kvalitnější náhled celé postavy včetně náramku a kolíku. Můžete si prohlédnout vykreslení šatů. Každopádně Photoshop. Mám zkušenosti.
:)
4.: Pro zajímavost porovnejte minulý obrázek s obrázkem miniatury fotografie, ze které kresba na obálku vznikla. Obálka mi teď připadá daleko "lákavější" na přečtení, protože je víc v přirozených barvách a šaty tam tak nekřičí, spíš dokreslují. Navíc pleť teď není tak smrtelně bílá.
:)
5.: A konečně velký náhled obálky.
:)
6.: Obálka v reálu na paperbackových verzích knihy.
:)
harpercollins.com
megcabot.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elaine | 9. dubna 2010 v 19:26 | Reagovat

K prvnímu bodu... mně to taky připomíná draka. A mám dojem, že jsem někde četla, že se v knize dočteme o jeho významu, že je tam schválně. :-)

2 Susannah | 9. dubna 2010 v 19:36 | Reagovat

Jo, Meg to psala na svůj web, ale myslím, že neříkala nic o drakovi, jenom o náramku. Jsem zvědavá, co vymyslela tentokrát. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.