Runaway Video #3

7. dubna 2010 v 18:36 | Elaine (upravila Susannah) |  Runaway
Meg Cabot, nová mluvčí Stark Enterprises, rozhodně nezahálí.
Na stránkách Barnes and Noble (to je velké knihkupectví v Americe) se objevilo už třetí video na Runaway, najdete ho tady. Zatím není na Youtube.
:)

Překlad je v celém článku.


Ahoj, jsem Meg Cabot a dnes jsem tady, abych Vám poskytla vzrušující a jedinečnou nabídku od Stark Enterprises, výrobce energetického Stark nápoje pro miminka a nového počítače Stark Quark dostupných v obchodních domech Stark na celém světě! Stalo se Vám, že jste se někdy probudili a prostě nesnášeli svůj nos? Přáli jste si někdy větší nos, nebo možná i menší nos nebo možná vůbec žádný nos? A co vaše podpaží? Hnusil se vám někdy pohled na Vaše podpaží? Přáli jste si někdy nová podpaží? Tak teď díky Starkovu novému revolučnímu projektu Fénix můžete místo takhle vypadat takhle!
:)
A všechno za překvapivě nízkou cenu pro Vás, zákazníka. Pořiďte si tuhle knihu, aby jste se dozvěděli, jak získat skvělý nový nos a podpaží. Tady v Stark Enterprises děláme vše, abychom dnes zlepšili kvalitu Vašeho života, aby byl Váš zítřek o něco jasnější. My Vás bereme jako spotřebitele.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.