Recenze knihy "Insatiable"

8. května 2010 v 23:30 | Elaine |  Kniha Insatiable
Pamatujete si na článek od Susannah, kde psala o Advanced Reader Copies knihy Insatiable? Jenom pro připomenutí: jsou to výtisky, které se pošlou manažerům knihkupectví nebo recenzentům pár měsíců předem.
Na oficiálních stránkách Meg Cabot se objevila právě anotace od Booklist a celkem mě zaujala, takže si tu knihu určitě pořídím. Je tam spousta spoilerů, to jen tak na okraj.
:)


Autorka oblíbených Deníků princezny a Úspěšné smolařky (2006) se vrhá do moderní upíří vlny. Meena Harper je mladá scénáristka telenovel, která má moc vidět, jak lidé zemřou. Tato schopnost jí dovolovala zachraňovat životy těm, na kterých jí záleží, ale také z ní udělala něco na způsob outsidera. Její sny stát se vedoucí scénáristkou jejího seriálu Insatiable jsou zmařené, když je ta práce svěřena rivalce s dobrými kontakty, která chce do telenovely přidat upíří postavu. Meena je vyjevená obratem událostí v práci, dokud ji záhadný cizinec Lucien nezachrání před bizardním útokem netopýrů. Jejich romance probíhá, dokud se sexy lovec upírů Alaric nevloupe do Meenina bytu a neřekne jí, že muž, se kterým chodí, je princem temnot. Meena nechce uvěřit, že její milenec je vlastně upír, ale vážnost situace nastane zřejmá, když si uvědomí, že je zapletená do smrtící upíří války. Upíří mánie může dosahovat až bodu přesycení, ale líbivý milostný trojúhelník této knihy a popularita Cabot(ové) by měla přitáhnout spoustu čtenářů.
- Kristine Huntley, Booklist

megcabot.com
_______________
Pozn.: Pokud by někoho, kdo se dívá na seriál The Vampire Diaries, zarazilo "lovec upírů Alaric" - ne, nespletla jsem se a opsala jsem to správně.
Shoda je úplně náhodná, vždyť Meg začala v náznacích mluvit o téhle knize asi před dvěma lety.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.