Meg Cabot podruhé o Insatiable

9. května 2010 v 10:10 | Elaine |  Kniha Insatiable
Původní anotaci knihy Insatiable vystřídala na megcabot.com nová.
Je o dost delší než ta první a je tam víc informací o knize.
:)


Moderní pokračování Draculy od Brama Stokera
Na Manhattanu probíhá série vražd. On zanechává mladé ženy, ze kterých je vysátá veškerá krev. Někteří začínají šeptat, že to možná ani není člověk...
Meena Harper je scénáristka Insatiable, nejvíce oceňované telenovely v televizi...aspoň dokud Lust - největší soupeř Insatiable - nezačne novou dějovou linii o upíří romanci.
Teď Lust každý den láme všechny rekordy a všechno, co Meena slyší od svých šéfů, je: Dejte hlavním hrdinkám z Insatiable sexy upíří přítele.
Ale Meena je unavená z kolosální přebujelé mysogynie v zábavním průmyslu a odmítne. Smůla, že tohle způsobí ztrátu povýšení, které vždycky chtěla.
Ale práce je ta nejmenší z Meeniných starostí: její bratr Jon ztratil svou dobře placenou práci v investičním bankovnictví a připojil se k řadám nezaměstnaných z města... stejně jako manžel Leishy, Meeniny nejlepší kamarádky, která je v sedmém měsíci a způsobuje Meeně - která má zvláštní nadpřirozený talent - nápory úzkosti. Meena vždycky skrývala fakt, že ví, jak všichni, které potkala, umřou... takže co to znamená o Leishe?
A co má Meena udělat se svou sousedkou, "Komtesou", která chce dát Meenu dohromady se svým bratrancem Lucienem, který je na návštěvě z Rumunska z důvodů stejně záhadných, jako je on sám?
Ale když sama upíří mánie funguje jako horečka na Manhattanu, poháněná soupeřením dějových linií v Lust a Insatiable stejně jako rostoucím počtem zemřelých ve městě, Meena je udivená, když objeví, že stvoření, nad kterými vždy pohrdala jako nad sexistickou fantasy, by možná vlastně mohla být skutečná...
...a díky svému "daru" by se sama Meena mohla ocitnout v nebezpečí, že se stane jedním z nich... pokud obranná skupina zabijáků upírů, z nichž se jeden objevil v jejích dveřích a drží ji jako rukojmí, to nedokáže zastavit.
Ale chce skutečně Meena, tak přitahovaná k Lucienovi - který by sám mohl právě být Princem Temnot - aby to udělali?
__________

"Lust" = chtíč, chtivost, touha, smyslnost
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.