Meg o knize "Princess Lessons"

2. května 2010 v 17:34 | Susannah |  Princess Lessons: A Princess Diaries Book
Dřív jsem nějak zapomněla tenhle článek přeložit, takže je tu teď.
Kniha patří k Deníkům Princezny, ale jde jen o tipy, jak se chovat jako správná princezna, nejde o jeden z dílů série. Jen další kniha s výdělávajícím názvem.
;)

oOo

O této knize

Ano! Konečně! Přesně to, na co jste čekaly!
V téhle knize je to všechno:
  • Ochrana před sklouzáváním vaší korunky
  • Rady na udržování čistých pórů
  • Tipy, jak získat srdce kluka vašich snů (nebo minimálně toho hezouna, co vedle vás sedí během laborek)
  • Jak zabránit vpádu ozbrojených sil sousedního knížectví
  • A mnohem, mnohem víc!
Následováním neocenitelných rad Mii a jejích speciálních hostů (včetně nejlepší kamarádky a městské partizánky Lilly Moscovitz; Grandmére, kněžny vdovy; Manhattanského odborníka na krásu Paola; Italského módního odborníka Sebastiana Grimaldiho; a Tiny Hakim Baby, specialistky na lásku), budete velmi dobře připravené na den, kdy se ujmete trůnu... jinak se aspoň dozvíte, jaký je rozdíl mezi rybí a salátovou vidličkou.

Časté dotazy

O čem je kniha Princess Lessons?
Princess Lessons zahrnuje všechny informace, které potřebujete vědět, pokud chcete být princeznou. Nejde o další díl Miiných deníků, což je důvod proč není očíslovaný: jde jen o informace, které Mia získala během těch dlouhých odpolední s Grandmére v hotelu Plaza. S úžasnými, oslnivými a vtipnými ilustracemi.
Proč bych si měla přečíst Princess Lessons?
Každá dívka by měla vědět, jak správně prostřít stůl, oslovit zahraniční hlavy státu a vyseknout správné pukrle. Musíte být připraveny na chvíli, kdy vás vaši praví rodiče, král a královná země, o které jste dodnes neslyšely, budou chtít posadit na právoplatně váš trůn.
Ale já nejsem princezna. I tak si mám přečíst Princess Lessons?
Samozřejmě! V této knize najdete spoustu důležitých informací - jak dosáhnout pozornosti vašeho vysněného prince, jak si vytrhávat obočí - z velmi spolehlivých zdrojů. A je to DALEKO zábavnější než někde vysedávat s Grandmére.
Až dosáhnu sebeaktualizace a zjistím, co je salátová vidlička, bude ze mě pricezna?
Možná nejste princeznou skutečné země, ale budete oprávněné hrdě nosit blyštivou korunku. Pokud jste milé na ostatní, vnímáte svět kolem a jste tak zdvořilé a přemýšlivé, jak jen můžete být, jste ve svém srdci princeznou.
Kde jsou moji královští rodiče a kdy si mě vyzvednou, abych mohla usednout na trůn?
To nikdy nevíte - tak se začněte připravovat!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.