Záběry z dnešního natáčení filmu "Avalon High"

9. května 2010 v 18:03 | Susannah |  - Avalon High MOVIE -
Když jsem na ně na Yutube narazila, celkem mě to překvapilo. Nečekejte extra kvalitu... Jde o tři videa z natáčení, které dnes pořídila jedna komparzistka. Aspoň je tam vidět trocha exteriéru filmu. A pořád jsem nepochopila, proč se natáčí na Novém Zélandu.
Našla jsem i pár fotek z místa, kde se natáčí...
Na téhle fotce můžete vidět nekvalitní záběr nápisu Avalon High School. Páni, vážně jsem zvědavá, co z toho všeho nakonec bude.
:)

oOo

Všechna videa se natáčela v Aucklandu u místní univerzity, a tak přidávám i pár fotek Aucklandu.
:)
:)
:)
:)
:)
:)
:(
Řekla bych, že když už jsou v jedné lokaci, je vysoce nepravděpodobné, že by se produkce "jen" televizního filmu ještě extra přesouvala někam dál, tudíž se dá očekávat, že se Avalon High bude v Aucklandu odehrávat celá. Uvidíme...
Mimochodem - myslíte, že zachovají pro postavu Elaine (neboli ve filmu Allie Pennington) zálibu v běhání?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elaine | 9. května 2010 v 18:26 | Reagovat

Ty videa teda nic moc... a myslím si, že na Novým Zélandu se to natáčí, protože to tam je asi levnější. Jinak mě nic jinýho nenapadá.
Byla bych ráda, kdyby se zachovalo něco ze zálib postav, třeba bych byla ráda, kdyby Willovi nechali loď. Ale běhání Ellie by taky nebylo k zahození. :-)

2 Susannah | 9. května 2010 v 18:36 | Reagovat

Jo, peníze je jedinej logickej důvod, co mě taky napadl. Mám prostě NZ spojenej s Pánem Prstenů, takže je to pro moje vnímání ještě nepochopitelnější... Teď jsem koukala na nějaké video s Brittany Robertson a jsem vááážně napjatá, jak to všechno dopadne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.