Anotace BB Artu na knihu "Úspěšná smolařka se (asi) vdává"

11. července 2010 v 8:30 | Susannah |  Queen of Babble gets Hitched
Jak víte, 15. září vychází třetí a poslední kniha série Queen of Babble neboli Úspěšná smolařka. Anotaci jsem před nějakým časem překládala (z megcabot.com), ovšem BB Art má vlastní poupravenou verzi.
Najdete ji uvnitř článku. ;)
;)

oOo
Na Lizzie Nicholsovou se přece jen usmálo štěstí. Má práci, kterou miluje (opravy starých či poškozených značkových svatebních šatů), a lásku svého života, Jeana-Luka. Ten se konečně vyjádřil a požádal ji o ruku a Lizzie, zavalená prací, se připravuje na svatbu snů, která se má konat na snoubencově zámku v jižní Francii. Jen na ušití vlastní svatební róby jí jaksi nezbývá čas.
Ale ze snu se stává noční můra. Družba, který je přesvědčen, že se s Lizzie kdysi při náhodném flirtu vyspal, oznámí, že se svatbou nesouhlasí, a hlavní družička ho v jeho názoru podpoří; Lizziina rodina ze Středozápadu zase nemůže pochopit, proč dcera nechce mít svatbu u nich doma, a její budoucí francouzští příbuzní, kteří mají vždy na vše vytříbený názor, se nenápadně snaží ženichovi vymluvit studium medicíny a nasměrovat ho zpátky do sféry investičního bankovnictví. A Lizzie začíná uvažovat, zda je ten její pohledný a šarmantní šlechtic skutečně tak okouzlující, jak si původně myslela. Je Lizzie opravdu připravená ujmout se nové role coby manželka a paní na zámku Mirac? Nebo je jí souzeno spočinout v náruči jiného muže a stát se černou ovcí rodiny?
bbart.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nessie | E-mail | Web | 13. srpna 2010 v 22:53 | Reagovat

Tak na tu se moc těším a sem zvědavá.
Z jedničky jsem byla nadšená a začala si zamilovávat Luka, ale dvojka mě tak nějak trošku zklamala...sice byla hezká,ale...a taky to jak se Luke choval:(:) a Chaze mi fakt bylo líto,chuděra:( :-) takže jsem váážně zvědavá!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.