Gregg Sulkin opět promluvil o filmu Avalon High (7. července)

16. července 2010 v 22:06 | Susannah |  - Avalon High MOVIE -
Gregg byl opět zpovídán a zmínil se o chystaném filmu Avalon High.
Náhodou mně to, co řekl, připadá celkem povzbudivé, ačkoli to můžou být jen řeči... I tak. Zvýrazním v překladu uvnitř článku těch pár slov, co mě potěšilo nejvíc.


oOo
Avalon High je skvělý příběh. Je to poučný příběh, což se mi na něm moc líbí, protože je to jiné než typické filmy Disney Channelu. Jsou tam prvky sportu, školy a samé postavy, do kterých se každý může vcítit. Moje postava... Uhm, víte, pro lidi, kteří mají život vypadající zvenčí naprosto skvělý, ale není, víte, jakože uvnitř máte hodně problémů... Jsem si jistý, že v tom se dokáže najít každý a je to prostě vážně dobrý příběh. Král Arthur (pozn. česky Artuš, což nezávidím řežisérovi českého dabingu) a rytíři kulatého stolu, chápete, to zná každý, takže, bylo to skvělé, skvělé, skvělé.
oOo
Ten klučina má vážně skvělý vyjadřování. X-krát You know, a to jsem to tam většinou vynechala.
Na druhou stranu to vypadá na pozitivní zprávy, když pominu, že si ho stále nedokážu představit jako Willa, který má být svalnatý a hezký. Ne, prostě mi nesedí. Díky bohu za Brittany Robertson (alias Ellie), u které je mi naprosto fuk, že Elaine má být hnědovlasá, jak je sympatická.
Jasně, předbíhám.
Nemůžu se zvědavostí dočkat rychle se blížícího podzimu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Abyss | Web | 17. července 2010 v 7:52 | Reagovat

Já zase rostu z jeho ehm, aehm atd :D ten kluk by vážně potřeboval pomoct s vyjadřováním :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.