První oficiální promo fotky k filmu "Avalon High"

4. srpna 2010 v 1:23 | Susannah |  - Avalon High MOVIE -
Včera asi v deset večer našeho času upozornila Meg Cabot přes facebook na článek s prvními fotkami k filmu, které byly do světa vypuštěny bez větších okolků 30. července.
No a když jsem to (v posteli a naprosto vyčerpaná) zjistila, okamžitě jsem letěla překládat, zmenšovat fotky a tak podobně. Navíc mi mobil ty fotky ukazoval daleko hůř.
A jsem VELMI příjemně překvapena ne-Disneyovským stylem.
Komentář Meg Cabot: "První propagační fotky z filmu Avalon High! Netuším o tom nic víc než vy, Ale strašně se mi to líbí."
:)

oOo
(Článek z webu stitchkingdom.com)
Disney Channel se s námi podělil o tyto propagační fotografie ze svého připravovaného Disney Channel původního filmu Avalon High natáčeného podle knihy od Meg Cabot.
V Avalon High Allie potěší její rodiče, cestující profesoři specializující se na artušovské legendy, zprávou, že na Avalonské střední může zůstat až do maturity. Konečně se může stát členkou běžeckého týmu a spřátelit se s novými lidmi jako normální středoškolačka. Ale nedlouho po nástupu zjistí, že se kolem asi děje něco zvláštního. Když vypracovává svou ročníkovou práci o odkazu krále Artuše (pozn. Arthur), všímá si zajímavých podobností mezi minulostí a současností - od pohledného rozehrávače Willa, přes Jen, jeho přítelkyni-roztleskávačku, jejich nejlepšího přítele Lance, až po Willova hrozivého nevlastního bratra Marca, nepředvídatelného kluka jménem Miles a fotbalisty nápadně připomínající rytíře Kulatého stolu. Čím hlouběji Allie v pátrání zachází, tím víc je přesvědčená, že její škola je moderním Camelotem a je na ní, aby záhadu Avalonské střední rozlouskla předtím, než znovu vyhraje nechvalně proslulý zrádce Mordred.
Avalon High uvádí v hlavních rolích Molly Quinn jako Jen, Devona Graye jako Marca, Brittany Robertson jako Allie Pennington, Stevea Valentina jako pana Moora, Gregga Sulkina jako Willa Wagnera, Christophera Tavareze jako Lance Benwicka a Joeyho Pollariho jako Milese.
oOo
1.: Celá vyjmenovaná skupinka herců se znepokojujícím pozadím. Tady najdete fotku v původní velikosti. Jsem docela znepokojená i Milesem, protože nemám nejmenší tušení, jakou bude ve filmu tahle postava hrát roli. Velmi příjemně mě překvapil Devon Graye (Marco), výsledek je daleko lepší než jeho jiné fotky, u kterých jsem nad ním jako Marcem pochybovala. Jinak mi to připadá super.
:)
2.: Pár Allie a Will. Líbí se mi, že Gregg Sulkin nevypadá s vážným výrazem jako blázen. =)) A moc se mi líbí, že na fotkách nejsou typické Disney pastelové-růžové-marshmallow-syté barvy. To mě překvapilo velmi mile. Fotka v původní velikosti.
:)
3.: V nezmenšeném rozlišení si můžete prohlédnout detaily jako zelenou náušnici a přívesky klíčů na bundě. Zajímalo by mě, zda jim přikládají nějaký význam pro postavu...
:)
4.: Typický úsměv Gregga Sulkina. Vážně jsem moc zvědavá na výkony všech herců a musím uznat, že tyto fotky mě docela zbavily strachu. Původní rozlišení.
:)
5.: Naprosto geniální Mr. Morton alias Mr. Moore (kniha vs. film). Steve Valentine mi nebyl neznámý a bála jsem se, protože si ho nejbarvitěji vybavuji ve zcela nevhodné podobě. Ale páni, výsledek mě potěšil. Jsem neskutečně zvědavá. Původní rozlišení.
:)
Všechny fotky © Disney Channel
oOo
Tak co na ně říkáte?
oOo
facebook.com
stitchkingdom.com
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Danieliq | 4. srpna 2010 v 2:31 | Reagovat

Tak aj mňa tieto fotky trochu zbavili strachu. Aj mne sa veľmi páči Marco, len Lance ako černoch mi ani najmenej nesedí. A stále nevidím dokonalého Willa v Greggovi Sulkinovi, ale čo sa dá robiť.
Brittany je však krásna, neviem či nie až príliš. Rozhodne je krajšia ako Jen, čo by nemala byť...
Inak tí rytieri vzadu na prvej fotke sú trochu odveci. :D
Yop a ten Miles, nebude to nejaký kamarát E/Allie? :-D
Myslím, že sa už vážne začínam tešiť! :-)

2 Susannah | 4. srpna 2010 v 10:03 | Reagovat

O Milesovi vážně nevím nic. Ale spíš bych řekla, že bude mít blíž Marcovi. I podle toho článku i podle toho, jak vypadá.
Willa se taky bojim, ale aspoň nemá ten úsměv přimontovanej natrvalo. Já jsem pořád jenom příšerně zvědavá a těšit se si zakazuju, abych nebyla zklamaná. :-D

3 Susannah | 4. srpna 2010 v 10:08 | Reagovat

Jinak se poslední dobou všude objevuje Allie, na oficiálních stránkách Brittany Robertson, v rozhovoru s Greggem. Moc bych v Ellie nedoufala. :(

4 Danieliq | 4. srpna 2010 v 12:53 | Reagovat

Hej, veď aj ja si pripomínam, že s tým tešením sa opatrne, predsa len je to Disney Channel. :D
Fakt som nepochopila tú zmenu z Ellie na Allie. Aký je v tom jednom písmenku rozdiel, prepána?! Čo by im to spravilo, keby sa držali predlohy? 8-O

5 Susannah | 4. srpna 2010 v 13:17 | Reagovat

Ve výslovnosti právě ani moc rozdíl není. Spíš mi vadí, že se úplně zbavili celého jména Elaine, které aspoň v knize svou roli hrálo - minimálně ve zmatení Marca...

6 Elaine | 4. srpna 2010 v 19:22 | Reagovat

Susannah, tohle je skvělej článek. :-) Způsobil, že jsem se na ten film začala trochu těšit, i když je od Disney. Akorát mám stejně jako Danieliq problém s tím, že je Allie hezčí než Jen. Pan Morton se jim ale moc povedl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.