Avalon High rozhovor Clevver TV s Greggem Suklinem

28. září 2010 v 17:03 | Susannah |  - Avalon High MOVIE -
Rozhovor se měl na youtube objevit už před dvěma týdny, ale nakonec se objevil až včera (kontrolovala jsem skoro denně od slíbeného data ). Gregga zpovídají dvě moderátorky Clevver TV právě o Avalon High. Pro nás zajímavé úseky jsem taky přeložila do češtiny uvnitř článku.
Nejzajímavější informací ovšem je přibližné datum premiéry, listopad 2010. Což docela sedí, když se pořád všude objevovalo, že v pozdním podzimu. Na konci videa ještě slíbili další Avalon High videa, tak jsem zvědavá, s čím ještě přijdou.
(Nelíbí se mi styl Greggovy řeči a nelíbí se mi jeho přízvuk, ale pro vás jsem to během překádání překousla. )

oOo
.
.
.
A o čem je vlastně Avalon High?
.
. (pozn. O tom samém, co kniha a on nám nemůže říct víc, protože by nám prozradil zápletku atd. - kdo chce vědět víc, najde to tady.)
.
... Gregg S.: A Allie zjistí, že její spolužáci jsou reinkarnacemi dvora krále Artuše.
Moderátorky: A jak na to jako přijde? (+ spousta ha ha ha věcí, ty dvě slečny mi vadí, pardon)
.
.
.
G. S.: A pak v podstatě potká mou postavu, Willa Wagnera, který je rozehrávač školy, takový ten typ kluka, ke kterému každý vzhlíží. Je to kluk, který jde příkladem. No, a oni dva, Allie a Will, se hrozně sblíží a na Willa ještě tlačí rodiče, stejně jako na něj tlačí celá škola, aby uspěl. Uhm, a pak se Allie.... uhm, víte, Allie je ten typ holky, který ho inspiruje, čímž se prohodí role, a ona ho provede všemi jeho problémy. A, no, taky je problém, že Will má přítelkyni jménem Jen.
.
. (dementní reakce moderátorek)
.
G. S.: A vznikne milostný trojúhelník, možná celkem důležitý pro zápletku.
Moderátorky vzdychají...
:)
.
.
G. S.: Nemůžu vám vlastně říct, kdo je v podstatě kdo, podle artušovských legend, protože by vám to tak nějak prozradilo celou pointu. Ale je tam vážně velmi dobrý nečekaný zvrat, víte, v tom filmu. A každá postava je velmi, velmi uvěřitelná, můžete se do nich vžít, víte, jako ne moc lidí se vcítí do jé, ty jsi člen dvora krále Artuše, víte, toho příběhu, ale ano, jsou tam problémy, se kterými se potýkají všechny postavy a všichni teenageři se do toho můžou vžít. Takže to se mi na tom příběhu opravdu líbilo. A samozřejmě, že natáčení na Novém Zélandu bylo velké plus.
.
. (natáčelo se 3 měsíce)
.
G. S.: Nemohl jsem si přát lepší obsazení, všichni jsme si byli tak blízcí a dělali jsme vše spolu. Víte, třeba jsme měli v pátek game night, což bylo vážně super a Steve Valentine (pozn. hraje pana Moorea - v knize to byl pan Morton), který je vlastně i kouzelník, stejně jako herec. A nejen kouzelník, je to vážně i ten nejlepší kouzelník, kterého jsem kdy viděl a ukazoval nám vážně úžasné triky a bylo prostě fajn mít skvělé kolegy, i mimo plac. Pořád jsme se vídali.
.
.
.
G. S.: Byli jsme vlastně taková banda, jako rodina.
.
.
.
G. S.: Na Novém Zélandu jsme byli v Oaklandu a nebylo to ohromné město, takže, a taky tam nebylo tak moc co dělat, takže jsme jezdili na výlety jako North Head, ostrov Waiheke, vážně nádherný. Pak to bylo ve městě, víte, jiný pocit. ... Jo, něco jako maloměsto. Ale byly tam vážně nádherné scenérie, i večer.
.
.
(dál se baví o Greggově vlastní střední škole, návštěvě Greggova bráchy a o Disney Channelu)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Josephine.xoxo | 29. září 2010 v 21:23 | Reagovat

Zdá se mi to, nebo se ty holky (kterejm se jistě přes dvacet)pokouší napodobovat puberťačky a vypadá to super nepřirozeně? Hrozně kvokaj. Upřímně řečeno, ani se mu nedivím, že občas nenacházel slov. Ale to ehm a you know... používá trochu často. No, asi mám dneska nějakou kritickou náladu... Jen doufám, že ve filmu používaj you know jen v nezbytnejch situacích.

2 Susannah | 29. září 2010 v 21:41 | Reagovat

Josephine.xoxo: Taky doufám... Tudíž snad ve filmu jel podle scénáře a neimprovizoval. Ale o filmu mluví dobře a jsem vážně zvědavá. Clevver TV slečny jsou naprosto nesnesitelný - asi máš s tím napodobováním pravdu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.