Christopher Tavarez mluví o Avalon High

4. září 2010 v 11:23 | Elaine |  - Avalon High MOVIE -
:)
Našla jsem rozhovor s Christopherem Tavarezem, který ve filmu Avalon High hraje Lance. Trochu jsem ho zkrátila a přeložila jsem jenom věci, které nás zajímají. Je tam pár zajímavých detailů z natáčení a tak.


Jak jste získal roli v Avalon High?
Chris: Získal jsem roli Lance v Avalon High na konkurzu v agentuře. Můj agent mi řekl, že šéf obsazování rolí hledal všude perfektního Lance, ale nemohl žádného najít. Potom, co jsem si přečetl scénář, věděl jsem, že jsem Lance. Byl to můj dlouho ztracený bratr. Dal jsem do konkurzu všechno a jsem tam!

Kvůli čemu jste se chtěl dostat do tohoto filmu?
Chris: Když jsem si poprvé přečetl scénář, líbilo se mi, že je tam hodně začleněný americký fotbal. Taky se mi líbil fakt, že Avalon High není typický film od Disney. Myslím, že má v ději skvělé obraty, které vás udrží napjaté. Navíc je to drama na střední škole, komu by se to nelíbilo?

Můžete nám říct něco o postavě, kterou hrajete v Avalon High?
Chris: V Avalon High hraju postavu Lance, je to hvězda týmu. Milovaný celou společností. Jsem nejlepším kamarádem Willa Wagnera, zadáka týmu (pozn.: pozice v americkém fotbalu, anglicky quaterback), a jeho přítelkyně Jen. Všechno se zdá dokonalé, dokud nezačnu malý milostný trojúhelník a nezamiluju se do Jen.

Můžete nám říct, jaké to pro vás bylo být v tomto filmu?
Chris: Natáčení Avalon High bylo úžasné! Měl jsem fantastickou příležitost natáčet na Novém Zélandu. Gregg Sulkin a já jsme nemohli zůstávat vevnitř, každý den jsme chtěli prozkoumat skvělou scenérii. Jeli jsme na ostrov Waiheke a natáčeli jsme na Bethells Beach.

Jaké to bylo pracovat s Greggem Sulkinem?
Pracovat s Greggem Sulkinem bylo zábavné. Má hrozně silný britský přízvuk, pořád jsem jeho a jeho otce parodoval. Gregg a já jsme museli přijet na Nový Zéland o dva týdny dřív než ostatní herci kvůli tréninku šermování a taky abychom vytvořili pravé přátelství. Za ty dva týdny jsme Gregg a já o tom druhém věděli nejspíš všechno. Je to skvělý kluk a je zábavný.
:)

disneyinfonet.com
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.