Clevver TV video o filmu Avalon High

9. září 2010 v 23:02 | Susannah |  - Avalon High MOVIE -
:)
Na brittany-online.org (oficiální stránka Brittany Robertson hrající Allie Pennington neboli Elaine Harrison) jsem narazila na včerejší reportáž internetové televize Clevver o Avalon High.
Uvnitř článku najdete i překlad... ;)
(Jinak jde jen o slečnu mluvící o filmu a hlavně o Greggovi Sulkinovi - ale i dost dobře, až na jeden detail.)

oOo
Gregg Sulkin dobývá Disney Channel svým filmem Avalon High a my vám o tomto DCOM (= Disney Channel Original Movie -> film natočený právě Disney Channelem jako prvním) za moment přineseme nové informace!
Čau lidi, jsem Joslyn Davis a děkuji, že jste dnes s naší ClevverTV.
Zrovna teď se vám chystáme vyzradit něco o nové velké roli Gregga Sulkina na Disney Channelu. Tento britský herec přímo k nakousnutí udělal se svou rolí v seriálu Wizards of Waverly Place evidentně dobrý dojem a dokonce se vrací v další sérii. Ve svém krátkém volném čase mezi natáčením seriálu byl Gregg poměrně zaneprázdněn natáčením připravovaný Disney Channel film Avalon High. Samozřejmě jsme vám o tomto projektu přinášeli mnoho informací (pozn. ehm, vážně?) a teď konečně dostáváme i malé ukázky oficiálních fotek celého hereckého obsazení (pozn. teď před víc jak měsícem?). Gregg stojí na scenérickém snímku vepředu uprostřed a my zbožňujeme ten jeho charakteristický úsměv, který u něj nemůže chybět.
Pokud jste o tom ještě neslyšeli, film Avalon High je natočen podle knihy soustřeďující se na hlavní postavu Allie Pennington (pozn. je tak těžký otevřít si Wikipedii a zjistit si pravdivé informace?), kterou mimochodem hraje Brittany Roberston. Takže Allie je na AHS nová, když zjistí, že všichni její přátelé na nové škole jsou vlastně reinkarnacemi krále Artuše a jeho dvora. Tohle bude úžasná filmová událost a my z ClevverTV už odpočítáváme dny do listopadového debutu filmu.
Co vy, lidi? Jsou mezi vámi nějaké fanynky oddané Sulkinovi? Neostýchejte se nám o tom povědět přímo tady. A pro více aktuálních informací samozřejmě nezapomeňte sledovat Twitter naší ClevverTV.
Jsem Joslyn Davis, díky za sledování a uvidíme se příště!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Danieliq | 11. září 2010 v 16:50 | Reagovat

Je mi z tej reportáže na vracanie. Ale predsa clevver má vždy také duchaplné a "informáciami nabité" reportáže...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.