Kratičké preview filmu Avalon High

11. září 2010 v 19:22 | Susannah |  - Avalon High MOVIE -
Chápu, že nadpis vás nadchl, mě taky nápis u videa nadchl, když jsem ho našla...
Nečekejte ovšem nic extra.
Upřímně doufám, že Disney Channel nedal do preview to nejlepší, protože pak by film stál za nic.
Uvidíte skoro čtyřicet vteřin. Můžete to brát jako podprůměrný trailer.
Uvidíte i logo filmu. Konečně filmová verze nápisu Avalon High. Je tam jen na chvilku, hledejte vlevo... Video obsahuje i záběry scén v plné zbroji. Uslyšíte i pár vět od Lance (Christopher Tavarez), Willa (Gregg Sulkin) a Allie (Brittany Robertson).
Uvnitř článku máte překlad a pár mých poznámek k videu...

oOo
Neznámá: Král Artuš bude jednoho dne znovuzrozen.
Allie: Jde o tvůj osud.
Will (k Allie): Musím být vůdce. Musím čelit nesnázím a překonat je.
Lance: Jsme jako rytíři kruhového stolu.
Will (k Allie): Jsem kapitán týmu a nemůžu opustit svoje spoluhráče.
Will (k týmu): Nezklamu vás, slibuju.
hlas Lance: Nic nás na cestě ke slávě nezastaví.
oOo
Na Youtube je tohle video víckrát, většinou ve stejné kvalitě... Oficálně ještě na internetu není, jde jen o záběry natočené doslova z obrazovky televizí.
Našla jsem ještě jednu verzi... Má trochu lepší barvu a asi i kvalitu...

oOo
Všimli jste si loga?
:)
Docela mě štvou americká pravidla DC filmů - stále nechápu smysl obsazení černocha (ačkoli je to vážně hezkej kluk), dělá mi to problém u všech Disney filmů, kam dávají VŽDYCKY jako druhořadou postavu černocha. Protidiskriminační předpisy jsou malinko padlé na hlavu. Zvlášť když vidíte Christophera v středověkém brnění...
:)
Nevíte, kdo může být ta blond žena na začátku? Mamka Allie je, myslím, ve filmu tmavovlasá, takže ta by to být neměla. Možná to bude někdo ve škole... Každopádně je v záběru Miles (čistě pro film vymyšlená postava se zatím neznámým účelem) a jako škola to nevypadá. I když ty papíry působí jako při vyučování.
:)
No nic. I tak je ukázka z filmu bezva - blíží se listopad, kdy je premiéra a už měli s něčím podobným načase. I tak se ale stále bojím konečného výsledku.
Dokážete si představit chvíli, kdy se z Avalon High stane něco jako Camp Rock a v dívčích časopisech k tomu vybuchne salva článků? Já ne. Ani nechci. Na druhou stranu ovšem upřímně doufám, že film přitáhne ke knihám Meg Cabot další čtenáře.

Co na video říkáte vy?

(Elaine dnes odjela se školou pryč. Až se vrátí, vsadím se, že řekne, že se to zase stalo zrovna, když odjela. Zprávu o natáčení Avalon High jsem taky objevila za její nepřítomnosti. Měla by asi jezdit častěji, pak by bylo víc velkých novinek. )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Danieliq | 12. září 2010 v 2:48 | Reagovat

No... chce to trailer. Taký, čo nám z toho filmu ukáže viac než brnenie, futbal a hrdinské vety. Bojím sa výsledku ako ty, ale zároveň som celkom zvedavá.
Kliatbu Camp Rocku na Avalon High radšej ani neprivolávaj, to by ma asi piclo, kebyže na titulkách všetkých retardovaných časopisov vidím nadpis Avalonská stredná...

2 Elaine | 18. září 2010 v 17:42 | Reagovat

Takováhle věc a já ji musím prošvihnout. Život není fér. :D Musím říct, že mě to video nijak neuchvátilo podobně jako vás dvě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.