16 dalších fotek z filmu "Avalon High"

27. října 2010 v 22:24 | Susannah |  - Avalon High MOVIE -
Mám dvě zprávy. Dobrou a hroznou.
Dobrá je, že fotky se rojí pořád nové a do 12. listopadu jich bude určitě ještě víc. Ta špatná je fakt, že na internetu jsou další oficiální videa od Disney Channelu o natáčení, ale nedá se k nim dostat, protože jejich přehrávání není povoleno pro zemi, kde se nacházím, jak píše Youtube. No, tak snad se ještě někde objeví neoficiálně. Jsem oficiálně uražená na Disney Channel.
:)

oOo
1.: Hrozně se těším na Stevea Valentina a na téhle fotce mi připadá super i Brittany Robertson. Zajímalo by mě na koho/co koukají.
:)
2.: Zasedání u kruhového stolu. To mi absolutně uniká, protože to vypadá jako zadaný úkol od učitele, ale je to prostě úplně v rozporu s knihou. Jasně, já vim, že jsem to měla čekat.
:)
3.: Z nepochopitelného důvodu samotná pravá část fotky.
:)
4.: Chůze ála Armagedon (pozn. říkám tak každému zpomalenému záběru skupiny, co jde v řadě vedle sebe a hrdě zírá dopředu, míří za vyšším posláním -> Armagedon chůze, když se podíváte na trailer toho filmu, určitě tam bude. A je ve spoustě filmů!), záběr, který v traileru vteřinu poté vystřídá pohled na čtyři "rytíře". V uvozovkách, protože to "brnění" je hnus.
:)
5.: Myslím, že Will má k Milesovi úplně stejné sympatie jako já.
:)
6.: Jak mně tam ten Miles vadí...
:)
7.: Laborka! Všimněte si, že na fotce je i Will, Marco a Jen.
:)
8.: Myslím, že v amerických filmech se vždycky snaží pokojem vyjádřit postavu, tzn. zájem o fotbal se projeví fotbalovým míčem vedle stolu a tak. No, a Allie má za stolem plakát běžící dívky a marine life, že by naznačení jejího vztahu k vodě? Což by znamenalo, že i když nás připravili o její seance v bazénu, zájem není fuč. Aspoň něco.
:)
9.: Jó, Knights do toho!
:)
10.: Nemůžu si pomoct, ale Gregg Sulkin vedle Christophera Tavareze vypadá tak nevyspěle...
:)
11.: Pořád se mi nelíbí Jen, upřímně doufám, že Molly Quinn nemá nějak ječivý hlas, protože to bych ji zavrhla v první vteřině filmu.
:)
12.: Oproti knize Will evidetně nechodí do parku uvažovat, ovšem trénovat fotbal. Juch.
:)
13.: Jsem vážně hrozně zvědavá na film.
:)
14.: Miles, který mě stále děsí, drží papír s nápisem A Order of the Bear, neboli cca Řád Medvěda, který v knize (a pravděpodobně i ve filmu) věří v opakující se cyklus reinkarnací krále Artuše, kterého ovšem vždy Mordred zabije dřív, než stihne dosáhnout svého určeného osudu...
:)
15.: Nemám nejmenší tušení.
:)
16.: Ta koruna mě zděsila, fakt že jo. Ale tak třeba místo >>předání meče Willovi ho Allie korunuje jinou korunou, ale taky korunou - analogie meče, to by bylo dost divný<<.
:)
oOo
brittany-robertson.org
justjaredjr.buzznet.com
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kimy | 28. října 2010 v 18:05 | Reagovat

já prostě miluju tvoře komentáře :D

2 kimy | 28. října 2010 v 18:09 | Reagovat

Musím říct, že Miles na fotce 14. vypadá až neskutečně inteligentně(myšleno ironicky) ještě nikdy jsem neviděla tak stupidní výraz, smíchy jsem se doslova válela po zemi, už dlouho mě takhle žádná fotka nedostala :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.