Avalon High Movie - oficiální web

31. října 2010 v 18:29 | Elaine |  - Avalon High MOVIE -
Našla jsem stránku o filmu Avalon High, kde najdete wallpapery, podrobnější informace a několik nových věcí, videa na jednom místě (žádná nová, jen pár nových scén) a oddechovou vědomostní hru o králi Artušovi.
Taky jsem tam našla novinku o Milesovi. Teď se ho bojí nejen Susannah, ale i já.
:)


oOo
Oficiální obsah filmu Avalon High
Nová dívka ve městě Allie je nadšená, když jí její rodiče - cestující profesoři, kteří se zaměřují na artušovské legendy - řeknou, že zůstane na Avalonské střední až do maturity. Konečně se může přidat k běžeckému týmu, skamarádit se a dělat všechny normální středoškolské věci. Ale brzy potom, co vstoupí na Avalonskou střední, zjistí, že se možná stane něco zvláštního. Když dělá průzkum na seminárku o odkazu krále Artuše, Allie si začne všímat několika zajímavých podobností mezi minulostí a přítomností. Zaprvé tu je pohledný zadák (pozn.: pozice v americkém fotbale) Will, jeho přítelkyně roztleskávačka Jen a jejich nejlepší kamarád Lance. Také tu je Willův znepokojující nevlastní bratr Marco, fotbalisti, kteří se chovají jako rytíři od Kulatého stolu a výstřední kluk Miles, který předpovídá budoucnost a ovládá kouzelné triky. Čím hlouběji Allie pátrá, tím si je jistější, že její škola je současný Kamelot, ale dokáže rozluštit tajemství Avalon High dřív, než Mordred znovu vyhraje?
oOo
Milese vystihnu jedním slovem - panebože. Předpovídání budoucnosti a ještě kouzla? Neee!
Jsem ochotna to Disney Channelu částečně odpustit, jestli se ukáže teorie Susannah z tohohle článku jako pravdivá. Ale stejně jsem zděšená. Miles mě štve neskutečně.
oOo
Charakteristiky postav
Tohle sem dávám hlavně pro ty, co četly knihu - pro srovnání.

Allie
Potom, co se musela stěhovat každých šest měsíců celá léta, nová studentka Allie je nadšená, že začíná na Avalonské střední, když její rodiče získali stálejší zaměstnání. Allie se prokáže jako přirozená vůdkyně ve škole, jak v běžeckém týmu, tak i v její nové partě kamarádů. Něco je na nich tak povědomého, ale co by to mohlo být?

(Co byste řekly, že to tak bude?)

Will
Zdá se, že vysoký, pohledný jedničkář a hvězdný zadák na Avalonské střední Will je předurčen pro velké věci. Will se stane Alliiným prvním kamarádem ve škole a představí ji své přítelkyni Jen a nejlepšímu kamarádovi Lanceovi. Will se snaží se všech sil, aby skryl, co cítí k Allii, ale hledá její společnost při každé příležitosti.

Miles
Miles je další student na Avalonské střední známý díky své inteligenci a sarkasmu. Tyranizován Marcem (pozn. dobře mu tak) a kamarádící se s Allie, Miles se stane jejím parťákem na učení a brzy si Miles nemůže pomoct a odhalí svoje tajemství: mívá předtuchy, které se plní.

Marco
Nikdy bez uštěpačné poznámky, Marco je Willův nevlastní bratr. Hluboce zahořklý kvůli faktu, že se jeho matka znovu vdala, a to za Willova otce, Marco nyní žije ve stínu Willovy slávy a nenávidí to. Na Avalonské střední je to potížista a k Willově nové kamarádce Allie se také nechová dvakrát mile.

Jen
Neustále optimistická roztomilá roztleskávačka Jen je Willova dlouholetá přítelkyně. Ale Jen je rozpolcena mezi dlouhými přátelstvími s Willem a Lancem. Když se Allie dozví o Jenině citu k Lanceovi, Jen se bude bát, že odhalení jejích pravých citů zdrtí Willa a zničí její status královny Avalonské střední.

(Tady se to bude lišit od knihy, kde Ellie >>přistihne Jen a Lance a oni nevědí, že to ona ví<<.)

Lance
Lance je Willův nejlepší kamarád na fotbalovém hřišti i mimo něj. Pořád něco jí a ve velmi dobré kondici. Ale vídal se s Jen, přítelkyní jeho nejlepšího kámoše, a Will to nevěděl. Když se jeho tajemství provalí, toto odhalení rozpoltí fotbalový tým Avalonské střední na dvě válčící strany.

(Můžou mít s tím něco společného ty bojové záběry z traileru? Že by nakonec nebojovalo dobro a zlo?)

Pan Moore
Dějepisář na Avalonské střední pan Moore je fascinován legendárním Řádem medvěda (Order of the Bear) a zadá Allii, aby zjistila jeho příběh pro třídu. Okouzlující, empatický a výstřední pan Moore je ten typ chápajícího učitele, kterého si každý přeje.

(Tahle informace, tedy že Allie bude mít referát konkrétně na Řád medvěda, dává větší smysl tomu, že si Allie bude všímat těch podobností mezi Kamelotem a svojí školou, když píše práci o týpcích, kteří si myslí, že >>se Artuš vrátí<<.)

oOo
Tohle všechno bylo ze stránky

:)

Trivia Challenge je odkaz na tu vědomostní hru.
V postavách (Characters) najdete přeložené charakteristiky a u každé postavy najdete wallpaper.
Ve videích není nic moc nového, jenom v tom třetím (Meet Allie) je záběr, jak si Allie vytahuje téma. Když pak ke konci je záběr >>jak jede skupina rytířů na koních po pláži, myslím, že to bude jeden z posledních záběrů filmu, protože zhruba uprostřed jsou na koni dva lidi a jeden je s Alliinou blonďatou hřívou. Will a Allie určitě jedou spolu. Vypadá to jako hezkej závěr.<<
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Susannah | Web | 31. října 2010 v 18:48 | Reagovat

Páni! Normálně, já tu stránku tak dlouho pravidelně hledala, jestli už ji založili a objeví se sotva, co jsem přestala. :-D A dobře ty za překlad, jdu si projet stránku. :-) Vítej v klubu odporu k Milesovi. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.