Jinky Coronado o kreslení manga komiksů Avalon High

2. října 2010 v 16:07 | Elaine |  Avalon High: O sérii
Jinky Coronado je ilustrátorka, která vytvořila manga komiksy Avalon High (podle příběhu Meg Cabot). Na konci Hunter's Moon (třetího manga komiksu) je s ní krátký rozhovor, ze kterého jsem vybrala dvě zajímavé otázky s odpověďmi, které se týkají právě Avalon High.
:)


:)
Banzai Girls jsou vaším vlastním výtvorem, ale u Avalon High jste musela kreslit postavy, které vymyslela Meg Cabot. Čím jste se inspirovala, když jste vytvářela obsazení?
Jinky: Studovala jsem lidi. Vždycky se obracím na skutečné lidi jako na svou inspiraci. Je tu jistá tmavovlasá záporačka, která je založena na mé sestře Michelle, protože bylo tak snadné ji "obsadit". Všechny ty výrazy, které hází, jsou užitečné.

Kdo a co je nejsnadnější a nejtěžší kreslit?
Jinky: Budovy, auta, koně… to je těžké. Lidé jsou snadní. Kreslit oblečení je zábavné. Miluju kreslení módy. Mám moc ráda nakupování oblečení a kabelek a bot, jestli vám to něco napoví. U postav Avalon High vás možná překvapí, že oba jsou vedlejší postavy. Nejjednodušší by mohl být pan Morton, protože s těmi hustými vousy v podstatě kreslím jen půl obličeje. A ta nejtěžší, to by mohla být paní Wagner(ová). Je tak mladá a přitažlivá, že je jednoduché zapomenout, že je to Willova máma! Vždycky se musím ujistit, že má "mateřský" výraz.

Na postavy komiksu Avalon High se můžete podívat tady.

Jinky Coronado je původem z Filipín, živí se jako modelka, ale taky kreslí nebo píše své vlastní komiksy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.